Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Star Stable játékot miért nem...

Bence1975 kérdése:

Star Stable játékot miért nem tudom telepíteni laptopon?

Figyelt kérdés
99%-ig telepít, ott megáll, és vége. Már volt ezen a gépen, csak újra lett telepítve a Windows, és most nem tudom telepíteni.

2023. jan. 25. 15:12
 1/6 anonim ***** válasza:

A videókártya és a hálózati adapter (lan/wifi) driverét frissítsd. Ha van dedikált kártya a laptopban annak a driverét is frissítsd és állítsd be a vezérlőpultjában, hogy az ssoclient.exe a dedikált kártyát használja.

A bejelentkező képernyőn kattints a fogaskerék ikonra, majd beállítások törlése és játék fájlok törlése (ez két külön opció, mindkettőre menj rá). Ezzel a legelejéről kezdődik a telepítés, egy esetlegesen ott maradt szemét nem fogja bezavarni.

2023. jan. 25. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Egy kicsit hétköznapibb nyelven is leírnád?

Ha jól nézem a videókártyák: AMD radeon (TM) Vega 8 Graphics

Radeon 500 Series

2023. jan. 25. 15:44
 3/6 A kérdező kommentje:

A frissítéseket megcsináltam, de 97%-nál megált.

A második részt nem értem. 1/2

2023. jan. 25. 16:22
 4/6 A kérdező kommentje:

Ha van dedikált kártya a laptopban annak a driverét is frissítsd és állítsd be a vezérlőpultjában, hogy az ssoclient.exe a dedikált kártyát használja.

Ezt se értem.

2023. jan. 25. 16:35
 5/6 A kérdező kommentje:
Az előbb rosszul írtam: Radeon 540 Series
2023. jan. 25. 16:43
 6/6 A kérdező kommentje:
Sikerült!!! Jó lett!
2023. jan. 25. 18:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!