Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Autocad-et honnan tudok...

Autocad-et honnan tudok beszerezni?

Figyelt kérdés
Online-ba csinálom a CadCam-et. Nem nagyon foglalkoztam vele. Elmaradtam 3 alkalomról. 3x3órás tanfolyamról. Nincs pofám megkérdezni ott, hogy hogyan tudnám működésre bírni. Itt csak 30 napos próbaverziót használunk. Nem kell semmi más. Letölthető az autodesk oldalról. Sikerült. Regisztráltam. Több emailról is, de én nem kaptam meg az 1 hónap próbaverziót. Most mit tudok ilyenkor csinálni?

2023. jan. 30. 09:55
 1/8 anonim ***** válasza:
Parancsolj: [link]
2023. jan. 30. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Most mégegyszer!


"Itt csak 30 napos próbaverziót használunk. Nem kell semmi más. Letölthető az autodesk oldalról. Sikerült. Regisztráltam. Több emailról is, de én nem kaptam meg az 1 hónap próbaverziót."

2023. jan. 30. 10:07
 3/8 anonim ***** válasza:
Az autodesk fiókból lehet letölteni
2023. jan. 30. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

A kérdésed az volt, hogy honnan tudod beszerezni. Onnan. Igaz, kicsit drága, de ez van. ;-)


Ami a próbaverziót illeti: milyen e-mail címet használtál? Csak mert az ilyen Freemail-szerűknél nem lennék meglepve, ha nem érkezne meg minden levél.

Illetőleg: volt már a gépedre telepítve előtte? Csak mert olyankor nem fog újra indulni a próbaidőszak.

2023. jan. 30. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Csak gmail-eset használtam. Egyszer régen volt már telepítve. De azóta kapott egy SSD-t és telljes formázást a gép. Elötte a HDD-n volt a windows, most az SSD. De a HDD telljesen le lett formázva. Szóval nem hiszem, hogy az próbléma lenne.
2023. jan. 30. 11:09
 6/8 A kérdező kommentje:

#3 Az autodesk fiókból lett letöltve.


"Letölthető az autodesk oldalról. Sikerült. Regisztráltam."

2023. jan. 30. 11:10
 7/8 anonim ***** válasza:
Egy alternatíva lehet az librecad, ami teljesen ingyenes (és elv. hasonlít a felülete az autocadhez)
2023. jan. 30. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

#7: Az a baj, hogy neki egy konkrét tanfolyamhoz kell.

Én is jobban preferálom azokat a szoftvereket, amik nem kerülnek éves szinten 3 millióba, de ahhoz az oktatásnak, meg a vizsgának is abban kéne történnie.

2023. jan. 30. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!