Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mi történik a Teamviewer-ben?

Mi történik a Teamviewer-ben?

Figyelt kérdés

Én is ilyeneket látok a logfileokban, mint ez az ember, aki végérvényben nem kapott választ a kérdésére: [link]


Egyetlen egyszer volt használva a gépemen a Teamviewer, amikor exem 2 évvel ezelőtt helyrepofozta. Azóta nem volt megnyitva, de néhány napja valami eszembe juttatta, hogy ez az izé nekem még megvan.


Habár az incoming sharesben csak az az egy belépés van, ami vélhetőleg még az exemé volt, a logfileok alapján viszont ez a program az elmúlt 2 évben is folyamatosan aktívkodik itt valamiket - ugyanakkor semmi nem tűnt el a gépről és semmi új nem is került rá, leszámítva még néhány másik cuccot a Teamviewer saját mappájában (rolloutfile meg tvnetwork nevű valamik stb). Mit csinál ez a program?

Nem mertem törölni, de hiába változtattam jelszót, azóta is ilyen szövegekkel bővül a logfiles.


Nézegettem még ezt a community oldalt, de semmit nem találtam ezekre a furcsaságokra vonatkozóan. Mint látjátok, nem értek az infóhoz, csak próbálkozom, de ezúttal nem boldogulok.



#program #TeamViewer #vezérlés #távoli elérés #Engedély nélküli bejelentkezés
2023. febr. 2. 02:56
 1/5 A kérdező kommentje:
Nem incoming shares hanem connections incoming, bocsánat
2023. febr. 2. 03:10
 2/5 anonim ***** válasza:
Nyugodtan törölheted a gépedről, nincsen rá szükség a napi működéshez, és akkor nem fogsz aggódni miatta.
2023. febr. 2. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Töröld le ha nem kell
2023. febr. 2. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Gondolom a teamviewer indul a windowssal és tartja a kapcsolatot a szerverrel, ha esetleg kapcsolódni akarna valaki. Ha nem használod, akkor ez teljesen felesleges, távolítsd el nyugodtan
2023. febr. 2. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Le is fogom törölni.
2023. febr. 2. 22:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!