Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A Telegram appnál megoldható,...

A Telegram appnál megoldható, hogy ne férjen hozzá a mobilon tárolt névjegyekhez?

Figyelt kérdés
Egyáltalán ez küld értesítést bárkinek, akinek van Telegramja a kontaktjaim közül, hogy regisztráltam? Többekközt ezért nem akarom, hogy hozzáférjen, manuálisan akarok felvenni embereket rajta, nem akarom, hogy bárkinek jelezzen. Láttam "unofficial" klienseket is F-Droidon, esetleg azok közül valamelyik? Android 9-es (Nokia) telefonom van.

2023. febr. 2. 17:21
 1/3 anonim ***** válasza:
Én az F-Droidos változatot használom és nem adtam hozzáférést a névjegyeimhez. Gondolom, hogy a regisztrációnál meg lehet adni, hogy nem akarod, hogy másokat értesítsen. Egy ismerősöm talált meg valahogy rajta, akivel azóta is ott beszélek, de azóta senki.
2023. febr. 3. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Simán csak nem adsz hozzáférést a névjegyekhez. Nem kötelező megadni a hozzáférést.


#1:

Valószínűleg, amikor böngészte a névjegyzékét az ismerősöd, kiírta neki, hogy rendelkezett Telegrammal, mert ugye az telefonszám alapján regisztrál, és ha az ismerősödnek meg van a számod, akkor könnyedén megtalálhat téged a Telegramon.

2023. febr. 4. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Sziasztok! Ide tudtok írni választ?


https://www.gyakorikerdesek.hu/elektronikus-eszkozok__mobilt..


Köszi!

2023. júl. 20. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!