Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan tudnék belépni egy...

Hogyan tudnék belépni egy alkalmazásba, amiből kitiltottak?

Figyelt kérdés

Bannoltak több, mint egy éve a bottled nevű applikációból és nem oldottak fel azóta sem. Igazából semmi olyat nem tettem, amivel szabályt sértettem, de egy illető jelentett engem bizonyos okok miatt és azóta se tudom használni az appot.

Esetleg tudnátok segíteni hogyan tudom feloldani a tiltást?



2023. febr. 4. 20:06
 1/5 anonim ***** válasza:
81%
Ha te felhasználóként fel tudnál oldani bármilyen tiltást, nem lenne értelme az egész rendszernek. Az nem büntetés, ha utána a büntetett fél felülbírálja, megszünteti és vígan folytatja tovább amit csinál. Jogos vagy sem, kénytelen vagy a helyzetet elfogadni.
2023. febr. 4. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
És ha írnál nekik?
2023. febr. 4. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

1. Én nem is úgy értettem, hogy én oldjam fel magamnak, hanem, hogy ilyen helyzetben mit lehetne tenni, hogy fel legyek oldva. Nem vagyok idióta.


2. Írtam nekik már párszor, de nem írtak vissza az email-ekre sajnos.

2023. febr. 4. 22:30
 4/5 anonim ***** válasza:
Regisztrálsz egy új fiókot, ez az esetek többségében működik és néhány játékban még ajánlják is, hogy ha bannoltak, akkor egy új fiókkal újra tudod kezdeni tiszta lappal, természetesen mindent a legelejéről és ha költöttél a játékra azt buktad. Természetesen másik e-mail címet és/vagy telefonszámot kell használni.
2023. febr. 5. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Nem enged újra regisztrálni sem :/

Ma visszaírt a support, azt írták, ők nem látják, hogy bannolva lennék és nyugodtan folytassam tovább az app használatát, de még mindig bannolva vagyok, szóval kuldtem nekik egy screent hátha.

2023. febr. 5. 12:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!