Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Melyik online vagy mobilos...

Melyik online vagy mobilos képszerkesztővel tudnám a táblán a betűket átszerkeszteni? Néhány vonalat eltávolítani, néhányat pedig ugyanúgy átmásolni pár cm-rel arrébb.

Figyelt kérdés

Valami klónozásra gondoltam, anélkül, hogy a háttér sérülne, és az új átmásolt vonalak, karakterek is ugyanolyanok legyenek


Köszönöm


2023. febr. 7. 20:30
 1/1 anonim ***** válasza:

Mobilos szerintem nem nagyon lesz, mert amiket írsz elég precíz munkát igényelnek így első olvasásra, arra meg egy viszonylag kicsi, érintőképernyő szerintem alkalmatlan... de minimum baromi macerás.

Ha laptop/PC is szóba jöhet, akkor mi GIMPen tanultunk annó suliban képszerkesztést, mert ingyenes program, és bár nem emlékszem, de valószínűleg nem is túl bonyolult, ha nekünk is ezt tanították.

2023. febr. 9. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!