Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Melyik a legjobb felirat...

Névtelenül nevű kérdése:

Melyik a legjobb felirat editor macOS-re?

Figyelt kérdés

Apple M1 chip, Ventura.

Keresek egy jó felirat szerkesztőt.


Windows-os program nem jó. Windows-on a Subtitle editort használtam, de ezen nem ismeri fel vidofile-nak a video file-okat. (Crossover) Fel tudom telepíteni, de a video része halott, feltételezem codec baja van.


A felirat kezdete/vége beállítása lenne a feladat, illetve hogy rá tudja nyújtani a feliratot a filmre, tehát ha szét kell húzni időben, akkor tudja széthúzni, vagy összébb venni.

A Chrome-on fellelhető valamennyi, értsd VALAMENNYI best subtitle editor for mac és társait kipróbáltam, egyetlen egy van ami működik, de nem jó ez sem. (Subtitles The Editor, meg is vettem, de nem az igazi)


Képtelen vagyok elhinni, hogy nem létezik egy tisztességes subtitle editor mac-re, mikor elvileg ez a gép lenne a kép és videoszerkesztés alfája és omegája.


Kérem csak az írjon, aki a segítségemre tud lenni.

Köszönöm.



2023. febr. 12. 14:08
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!