Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Viber törölt üzeneteket miért...

BalazsToki kérdése:

Viber törölt üzeneteket miért nem tudom kB. 2 hónapja visszaállítani? A biztonsági mentés be van kapcsolva.

Figyelt kérdés

2023. febr. 15. 09:56
 1/4 Mr. V. ***** válasza:

A törölt üzenet, az törölt üzenet, törléskor jelzi is, hogy végleg törlődni fog.

Erre jó a módosított Viber (orosz módosított változat, tud magyarul, de az extrákat orosz szöveg alapján kell beállítani), ahol még azt is látod, ha valaki írt egy üzenetet, elküldte, majd mielőtt elolvastad, törölte mindkettőtöknél.

2023. febr. 21. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm. De akkor azt nem értem, hogy tavalyi évben a törölt üzeneteket miért tudtam visszaállítani?
2023. febr. 25. 11:11
 3/4 Mr. V. ***** válasza:

Talán azért, mert csatlakoztattad a google vagy egyéb más fiókodhoz és készítettél egy biztonsági mentést.

Az a mentés nem frissül folyamatosan.

Azzal a mentéssel, ha készüléket cserélsz, az újra le tudod tölteni a korábbi üzeneteket, az arra szolgál. Ha napi szinten mentesz, akkor a legfrissebbeket is.

Viszont gondolom nem mentettél mostanában, így nem volt mit visszaállítani.

2023. febr. 25. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
De, minden nap mentettem. Úgy is van beállítva. Ezért sem értem: semmit nem változtattam meg tavaly óta. Ennek ellenére ami tavaly működött, az idén már nem. 😔
2023. ápr. 12. 11:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!