Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért nem tudja telepíteni a...

Miért nem tudja telepíteni a . ISO fájlokat?

Figyelt kérdés
Letöltöttem és telepítettem a vistanak egyik változatát, minden rendben ment vele, csak aztán kiderült hogy a megadott termékkulcs hibás. Azóta sem találtam működő termékkulcsot. Azóta töltöttem le máshonnan egy másikat, amivel az a baj, hogy nem akarja elindítani a telepítését. .ISO-fájl, de ezzel nem lenne gond, mert amit legelőszőr telepítettem vistat ott is ugyan ez volt, csak itt (és más ugyan ilyen kiterjesztésűeket) nem ismer fel mióta ezt az op. rendszert telepítettem. Kaptam kölcsönbe meg XP telepítő CD-t ami jó lenne mert .SETUP és felismerte, csak azt nem tudom telepíteni mert azt írja ki hogy nem kompatibilis a jelenleg is futóval, de megoldást meg nem ír/talál rá. Nem tudom mit kéne csinálni, vagy egyáltalán mit lehet ilyenkor.
2010. okt. 5. 19:43
 1/5 anonim ***** válasza:

Iso fájlt kiírni a képfájl kiírása opcióval kell, ha a te író-programodban nincs ilyen funkció, akkor mountold be Daemon Tools-ba, és lemez másolásánál azt add meg forrásnak.

Így tudsz róla bootolni.

2010. okt. 5. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
termékkulcs nélkül kell telepíteni... Amikor be kell írni aq termékkulcsot, csak tovább-ot nyomsz és miután feltelepült, van hozzá aktivátor.
2010. okt. 5. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm, de kiírni ki tudtam azzal nem is volt gond. Amikor telepítettem simán elindította magától a telepítést. Most nem tudok se újat telepíteni, se a régit újratelepíteni mert egyszerűen nem ismeri fel. Pedig ugyan azzal a CD-vel telepítettem amivel most nem tud semmit csinálni.
2010. okt. 5. 19:57
 4/5 anonim ***** válasza:

Ej, mennyi gond van ezekkel a warez Windowsokkal. Kettőt tehetsz.


1) Megtanulsz warezolni.

2) Elmégy pénzt keresni, és veszel egy programot a bótba'!

2010. okt. 6. 04:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
szerintem a te problémád, hogy halvány lila gőzöd sincs, hogy hogyan is kell egy windows-t telepíteni, továbbá arról sincs, hogy mi az az ISO fájl. Szerintem vagy használd a google-t és olvass utána, vagy kérj meg egy hozzáértőt (NEM EZEN AZ OLDALON!), tehát egy ismerőst, hogy telepítse fel neked!
2010. okt. 6. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!