Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan tudnék egy angol...

Hogyan tudnék egy angol nyelvű film alá,magyar szinkronhangot tenni ? (Bővebben lent.)

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A számítógépemen van egy Windows 7-es,és egy Ubuntu Mate,mellé telepítve.Második operációs rendszernek.Van egy filmen legyen a címe,mondjuk Rémálom az Elm utcában.Ezt a filmet,be digitalizáltam így meg van a magyar szinkronhang,ami jó ! Az internetről le töltöttem egy BlueRay tömörített változatá.Azt szeretném,hogy az angol hangot eltávolítani,és a magyar szinkron hangot alá tenni.Így meg lehetne a film,jó képpel,és jó magyar szinkronnal.Próbálkoztam programokkal az eddig megy,hogy az mkv fájlt betallózom,és kiveszem a pipát az angol hangtól.Így hang nélkül megvan a jó minőségű kép.Ennek kellene alá tennem a magyar szinkron hangot.Viszont akadályokba ütköztem.Sejtem is,hogy mik a problémák.Valahogy nem egyforma a két film képkocka sebessége,plusz az angol nyelvű nem pontosan ugyanúgy kezdődik mint a magyar nyelvű változat.Ehez kellenének programok amivel át lehetne alakítani a hangsávot a filmhez.És vágó, szerkesztő programokra is szükségem lenne.És itt akadtam el ! Hogyan tovább ? Kérem,hogy csak olyan ember szóljon hozzá aki teljesen érti a helyzetet,és a megoldást is tudja ! Olyan hozzászólás,hogy vazze vedd meg eredeti DVD-n,vagy olyan,hogy vazze ne kinlódj vele töltsd le torrentről oszt csá...Na ilyen magas röptű hozzászólásokra nincsen szükségem.Köszönöm előre is annak az embernek/embereknek akik értik a kérdést,és segítenek is.,



2023. márc. 3. 18:03
 1/4 anonim ***** válasza:
Audacity-be behúzod az angol és magyar hangot, majd a magyart úgy húzogatod hogy passzoljon az angolhoz. Elkészült magyart exportálod és mkvtoolnix-al hozzácsapod mkv-hoz.
2023. márc. 3. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
1-es válaszoló.Elsőre könnyűnek,és egyszerűnek tűnik.Remélem,hogy ilyen egyszerű lesz.
2023. márc. 3. 18:38
 3/4 anonim ***** válasza:
Mkvmerge-ben (az mkvtoolnix kezelőfelülete) van lehetőség az fps-t megváltoztatni (célszerű a kép sebességét átállítani, nem a hangét) és a hang időbeli eltolását is.
2023. márc. 3. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Na hát én ezt elég parasztosan csinálom, de működik. Nincs ncore-om így jobb híján piratebay-ről töltök le blu-ray filmeket ami eredeti nyelven van mindig, majd kikeresem a filmet valamilyen ingyenes magyar oldalon magyar szinkronnal és lenémítom a blu rayt majd a szinkront dugom a hangszórókra.
2023. aug. 15. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!