Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » D. Gray-man fanok! Mit gondolt...

D. Gray-man fanok! Mit gondoltok Kanda angol szinkronhangjáról?

Figyelt kérdés

Szerintem szörnyű...:/

[link]

(Itt egy rész, hogy meghallgathassátok.)



2012. nov. 30. 10:46
 1/5 A kérdező kommentje:
Vagyis, nem is tudom... Stern Dani meg Sakurai Takahiro hangja jobban illik hozzá. Már csak a személyiségéhez is. Ez túl mély neki...
2012. nov. 30. 10:51
 2/5 anonim ***** válasza:
Igen nem valami jó , de még mindig jobb mint az elcseszett magyar szinkronnal.
2012. nov. 30. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
szerintem is szar...a japán szinkronja jó a magyar sem volt olyan rossz
2012. nov. 30. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
nem tom, biztos rémes mert a jaán animéknél csak a japán szinkronok a jók, soha nem szoktam japánon kívül más nyelven az ilyen animéket nézni, mert a t9bbi nyelv szinlronhangjai rémesek
2012. dec. 9. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Egyezzünk meg: Kanda Yu hangja Sakurai Takahiro. Pont. Számomra mással elfogadhatatlan. Nem érdekel se az angol, se a magyar, se a német se egyéb szinkron. Minden mással szentségtörés. Teszem hozzá, hogy én Sakurai Takahiro fan vagyok :D

Na de ettől eltekintve mivel nem képesek olyan szintet hozni, előttem semelyik más szinkron meg nem áll. Évek óta nem vagyok hajlandó megnézni japán szinkronon kívül mással animét. Ez alól a retro animék érvényesek annak a retro magyar szinkronjával.

A japánok tényleg művészi szinten űzik a szinkron. De félreértés ne essek, ha valahol valamelyik kedvencem nem alakít jól, azt én is lehúzom (pl. lásd UtaPri -ben Miyano Mamoru és Suzumura Keniichi alakítását. Mindkettőt bírom, de számomra itt elfogadhatatlan alakítottak. Amúgy utóbbi a hangja Lavi-nak, előbb meg Chaoji-nak, bár Miyano Mamoru neve ismerős lehet a Death Note Light-jaként is... habár én kapásból még egy tucat másik szerepet fel tudnék sorolni tőle...)


Szóval: KILL IT WITH FIRE!

2013. nov. 9. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!