Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan lehet rendesen bezárni...

Hogyan lehet rendesen bezárni a programokat?

Figyelt kérdés
Windows 10-es rendszerről van szó. Az ikonok bal alsó sarkában a szokásos négyzetben lévő kék nyíl helyett körben lévő zöld pipa van, ami szerintem azt jelzi, hogy még mindig fut a program, mintha benne lennék. Na ezt szeretném kikapcsolni. Macen tudom, hogy ez a command + Q paranccsal történik, de itt a windowsos alternatívája nem működik = hiába zárom úgy be, még mindig ott a pipa. Azt szeretném tudni, hogyan lehet ezt "orvosolni".

#program #tanács #programbezárása
2023. márc. 5. 10:20
 1/5 anonim ***** válasza:
feladat kezelo ott megkeresed a programot jobb klikk es leallitas
2023. márc. 5. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Körben lévő zöld pipa a szinkronizációt jelzi.
2023. márc. 5. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
ctrl+alt+del - feladatkezelő - megkeresed a futó programot -folyamatsturktúra leállítása
2023. márc. 5. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Alex Fly ***** válasza:
100%
Az a zöldpipaszerinted azt jelenti, hogy fut a program -a valóságban pedig azt, hogy az asztali ikonok szinkronizálva vannak a felhőtárhelyedbe.
2023. márc. 5. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat és a segítséget, most már minden úgy van, ahogy (szerintem) lennie kell! :)
2023. márc. 6. 13:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!