Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogy tudom rendesen nézni a...

Hogy tudom rendesen nézni a telóm full hd videóját?

Figyelt kérdés

Iphone készülékem videóbeállítása full hd 60fps. Viszont ha icloudból letöltöm a videót, akkor bármelyik letöltési módot választom a videó nem az egész képernyőmön játszódik le, hanem sokkal isebb méretben sajnos.


Rátettem kábellel a telefonomat a gépre, megnyitottam meghajtóként, de sajnos ugyanaz. Mit tudok tenni? Esetleg milyen program csinálja meg, hogy a nem egész képernyős videót egész képernyőre igazítja? Nagyon nem örülök, hogy akármit csináltam eddig egy ilyen drága telónál nem látszik rendesen a videó, a fálj tulajdonságaiban is full hd-t ír pedig ki!!! :((



2023. márc. 12. 13:12
 1/1 anonim ***** válasza:

Az iPhone oldalaránya nem 16:9 mint a videók oldalaránya. Ezért van két oldalt fekete csík.

Két ujjal rá tudsz nagyítani a videóra, akkor ki fogja tenni nagyobb méretben úgy, hogy két oldalt nem lesz csík. Viszont így a videó alsó és felső sávja le lesz vágva.

Minden készüléken így működik ami nem ugyanolyan oldalaránnyal rendelkezik mint a lejátszani kivánt videó oldalaránya.

Lásd a 16:9-es filmek a régi tv-ken, vagy a régi 4:3-as felvételek az új tv-ken... Neked ez miért újdonság? :D

2023. márc. 12. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!