Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » ÁTVERTEK? Mit tehetek? EBayen...

ÁTVERTEK? Mit tehetek? EBayen eladtam egy videójátékkulcsot. A srác rendesen ki is fizette, még egy üzenetet is küldött hogy ha kérheti ebay üzenetben küldjem el neki a kulcsot. (folytatás lent)

Figyelt kérdés

A fizetés beérkezését követően fél órán-1 órán belül el is küldtem neki a kulcsot, ebay üzenetben ahogy kérte. Majd ezt követően egy 4-5 órára rá írt egy üzenetet hogy valaki más használta a fiókját és ez a valaki más vette meg a kulcsot.(meg gondolom akkor az üzenetet is más írta cöh) És leellenőriztem a kulcsot, hát persze hogy már be volt aktiválva.


Most az eBayen be is jelentette hogy más használta a fiókját és az ebay már írt is hogy a tranzakciót visszavonják, tehát gondolom visszautalják a pénzét tőlem(egyébként ilyen Paypal tranzakciót MÉG nem láttam a fiókomon).


Mit tehetek? Bejelenthetem őt vagy mit??



2018. máj. 27. 16:48
 1/5 anonim ***** válasza:
54%
Semmit. E-bayen amúgy is tilott a cd-keyek árusítása, nem?
2018. máj. 27. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Végül bejelentettem a vevőt, az eBay vizsgálódik jelenleg. A Paypal számlámról korlátozták a kifizetéseket bizonyos oldalakon. Egyébként nagyon rendesek voltak az eBay-nél.


Válaszoló kérdésére: A játékkulcsok eladása legális.

2018. máj. 28. 12:04
 3/5 anonim ***** válasza:
36%

"A játékkulcsok eladása legális."


Nem, digitális formában nem engedett és nem kapsz majd pénzt.

2018. máj. 29. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Csak egy Google keresésbe került:

[link]


"As long as you follow the guidelines, you can sell tickets, domain names, software product keys, and online gaming items such as characters, currency, and points."


magyarul: Amíg betartod a szabályzatot, eladhatod az alábbi termékeket "software product keys" azaz játékkulcsokat is.


Megtévesztő azért lehet mert a Jófogásról és az Apródról például valóban ki vannak tiltva ezek.

2018. máj. 30. 10:14
 5/5 anonim ***** válasza:
mi lett? haver is nemrég belefutott egy ilyenbe
2019. márc. 13. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!