Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Asus (régi) laptop bekapcsolom...

Asus (régi) laptop bekapcsolom és szaggatottan sipol iszonyat hangosan,ez mi okozza?

Figyelt kérdés

Volt apósom laptopja,autó diagnosztika meg ilyesmire használná,elég régi Asus márka Ati 512 mg videokártya,sajna a többi dolgait nem látom ki írva.

Nem működik neki egy fontos program az autószereléshez,de annyira össze vannak kuszálva a fájlok,mindenhol van minden,hogy újra telepítés megoldja.

Win 10 volt rajta,én is azt terveztem vissza rakni mikor kész lett össze vissza villogott a monitor,minden szin pislogott,ezt mondta ő is néha csinál ilyet. Mondtam neki ez videokártya gond lesz. Most egy 20 perce meg sipol folyamat ha bekapcsolom és a kép fekete,villog a kurzor közbe,tovább nem is mozdul.

Kuka az egész?

5 órán át telepítette pendrivról így is..


2023. márc. 12. 22:12
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Én nem tudom, hogy főleg munkára használt eszköznél minek kell ilyen filléres sz..rokkal szopni. Ebből rendes laptop már sose lesz, ezt te is tudod. Nem tudom, hogy milyen teljesítmény kell az autó diagnosztikához (gondolom abszolút semmi), de inkább vegyen egy filléres új laptopot, vagy egy használtat. Távgyógyítani senki se tud.
2023. márc. 13. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Már mondtam neki,hogy vadi újonan valami alapgép azért van már pl lenovo 80-85-től garanciával. Nem játszik rajta meg ilyenek.Ez csak szívás ezzel a géppel. Szervizeltetni se éri meg már szerintem.
2023. márc. 13. 04:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!