Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ingyenes Magyar szövegolvasó...

Ingyenes Magyar szövegolvasó program, ami nem robothangú létezik?

Figyelt kérdés

Nagyon keveset találtam, de azok olyan robothangok, hogy a fülem eltörik. :D


Találtam jókat is, de fizetősek. :(


Van ötleted?



2023. márc. 19. 09:10
 1/8 anonim ***** válasza:
82%
Nem.
2023. márc. 19. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
41%
Balabolka - a legjobb. Anyni, hogy ha angol regényt olvastatsz fel vele, a dokuban magyarra kell fonetikusan átírni a neveket, mert azt nem tudja kiejteni, de nagyon jól beszél magyarul. Sima magyar szöveg felolvasására tökéletes!
2023. márc. 19. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Itt a link: [link]
2023. márc. 19. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszi, működik.

Nagy nehezen megcsináltam, de minek...

Ennek tördelt robothangja van. :D

Talán az eddigi legrosszabb.

2023. márc. 20. 14:24
 5/8 anonim ***** válasza:
Mi? Balabolka hol tördelt? Az egyik legjobb az Eszter magyar hang a piacon az ingyenesek között! Kódold a wav-ot mp3-ba, állíts az olvasási sebességen és adj rá mélyet. Szinte tökéletes lesz. Amúgy folyamatos, nem "robotikus" hangot nem fogsz kapni a fizetősektől sem! Soha!
2023. márc. 20. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

De!


[link]

2023. márc. 21. 11:21
 7/8 anonim ***** válasza:
Ez gyakorlatilag az Eszter magyar hang, amit említettem, és szörnyen vinnyogósra húzva! Míg balabolkában képes vagy a hangszínt, és ami fontosabb a sebességet is állítani, nem beszélve arról, hogy az egyes szövegelemekből kijelölheted, hogy mit ne olvasson, pl idézőjel stb... addig ez itt monoton nyers felolvasást csinál. Balabolka már képes minimális hangsúlyra, megfelelő sebességen közel emberi felolvasást produkál, ha jól állítod be.
2023. márc. 21. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
plusz ez fizetősen tudja azt, aminél jobbat tud a balabolka ingyen! Itt alig pár percet kapsz ingyen, balabolkába beküldhetsz egy teljes regényt, lekódolja szövegnek!
2023. márc. 21. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!