Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Üdv! Új telefonra letöltöttem...

Üdv! Új telefonra letöltöttem a vibert, ám a korábbi üzenetek körül egyiket sem mutatja, kizárólag a laptopon. Hogy lehetne összeszinkronizálni a kettőt?

Figyelt kérdés

2023. márc. 29. 15:43
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem lehet, ez a lényege a végponti titkosításnak, azt kizárólag az az eszköz tudja fogadni amire eredetileg küldték, más nem (így hacker se tudja lesni az üzeneteid, hacsak nem fér hozzá közvetlen a végponti eszközhöz).
2023. márc. 29. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nincs asztali Viberem, de biztonsági mentést talán ott is be tudsz állítani, azt hiszem, ez a képekre nem vonatkozik.
2023. márc. 29. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Esélyes, hogy az előző mobiloddal kellett volna csinálnod egy mentést a viber appban. Asszem a viber a google drive -ra szokta menteni a korábbi üzeneteket (feltéve ha hozzájárultál ehhez) Másképp ha a korábbi mobilodhoz már nem férsz hozzá, akkor logikus, hogy az új mobilodról nem tudod betölteni a korábbi üzeneteket (mivel az előző mobilodon nem engedélyezted azt, hogy az app a google drive -ra mentse azokat). Így pedig nincs online tárhely, ahonnan betölthetné az app. Ha a laptop viber verzióban látod az üzeneteket és azt az asztali viber tárolja valami különálló fájlként, akkor talán lehet valamit okoskodni. Ezt nemtom. Sose használtam. Egy biztos...Egyszerűbb elmentetni telefoncsere előtt a viber appal a google tárhelyre az üzeneteket :) mint utólag okoskodni. Ha az asztali verziós viberen látod a korábbi üzeneteket, akkor valahol azokat is tárolnia kell a programnak :) Hajrá
2023. márc. 30. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!