Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A Windows Movei Maker-be ha...

A Windows Movei Maker-be ha rakok fájlokat (Samsung s5230-ról lettek leszedve és átírva . Avi-ra) nem ismeri föl őket, csak "hangfájlként" MIÉRT?

Figyelt kérdés

Van amit felismer, nem tudom milyen alapon rendszerezi. A BSplayer is lejátssza a videót, mint videó, és a kép is megjelenik a gyűjteményben a videó neve fölött, de csak a hangsávhoz tudom berakni... MIÉRT KÍNOZ ENGEM A WINDOWS???

(XP-m van)


2010. okt. 7. 20:16
 1/7 anonim ***** válasza:
"Átírva avi-ra"...ez mit jelent? Konvertáltad? Mivel?
2010. okt. 7. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem elég a kiterjesztést,átírni,konvertálni is kell.De nem aviba,hanem wmv-be a wmm csak azt ismeri.
2010. okt. 7. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

sokat dolgoztam avi-val! nem csak a wmw-t ismeri, és konvertálni nem tudtam, tehát csak átírtam, de beengedte és dolgozni is tudtam vele!


Azonban most már más probléma áll fent! 1)Az egyik gépen kilép a MM, ha rábökök a vágás gombra! 2)A másik gépen nem lehet menteni a filmfájlt, mert folyamatosan nő a hátralévő idő. 5000-es nagyságokat is fölvett, de maradt 0%-on :/ Valamelyikkel tudtok valamit kezdeni? Már 3 órája ezzel szenvedek!!!

2010. okt. 7. 22:56
 4/7 anonim ***** válasza:

Alternatíva esetleg? [link]

Kb ua az mint a WM, próbáld ki...

2010. okt. 8. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

a legjobb konvertáló program a format facotry!

próbáld meg azzal!

am ha csak a kiterjesztést írod át, attól még nem lesz más tipusu, csak megpróbálja felismerni! (ezt nem tudmi! -_-")

NA MIND1

próbáld ki, hogy miket ismer fel, és arra konvertáld át az összeset format facory-val (legegyszerűb és legjobb)

2010. okt. 8. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

sztem a progival van a gond

töltsd le újra és kész

2010. okt. 8. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Format Factory-val csináltam és semmi...


A WMM-t már vagy 100x újra raktam de semmi... De a Video Spint megpróbálom :) Ha könnyű kezelni, és egyszerű, és magyar akkor már kész is a videó :D

2010. okt. 8. 14:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!