Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » GTA 5 állandóan lefagy és...

GTA 5 állandóan lefagy és összeomlik, pedig gyári mind a játék, mind a Windows 10. Mit tudnék csinálni? A Rockstar Support nem tud/akar normálisan segíteni.

Figyelt kérdés

Hónapok óta konstans probléma, hogy a GTA 5 (azon belül is az Online játékrész) X idejű játék után (változó) lefagy és összeomlik, bezárja magát. Teljesen mindegy mit csinálok, már mindent megpróbáltam, nem tudom megoldani. Felvettem a kapcsolatot a supporttal, de azok csak sablon, semmire se jó válaszokat küldenek, MSInfo-t is generáltam nekik, arra se reagáltak normálisan, mindig ugyanazt a 3-4 dolgot ismételgetik, amiket már többször végigcsináltam:

-újratelepítettem a játékot teljesen

-újratelepítettem a Rockstar Games Launchert (már háromszor)

-megcsináltam a "Verify Integrity" folyamatot (vagy ötször)

-levettem a felbontást magasról normálra

-beraktam a célmappába azt a két fájlt a System32-ből amit a tutorial videók mondanak (d9h9.dll meg dinput8.dll ha jól rémlik)

-nem fut semmi más program a háttérben.

Egyik sem használt, pedig a rendszerkövetelményeknek megfelelek, a játék is és a Windowsom is gyári. Teljesen el vagyok keseredve, mert így nem lehet játszani, és nem tudom megoldani (hovatovább arra se jövök rá mi okozza a gondot).


A Windows MSInfo naplófájljában a következő hibaüzenet van az összeomlás után: 2023. 04. 07. 13:32 Application Error A hibát okozó alkalmazás neve: GTA5.exe, verzió: 1.0.2845.0, időbélyeg: 0x63ee4cf2 A hibát okozó modul neve: GTA5.exe, verzió: 1.0.2845.0, időbélyeg: 0x63ee4cf2 Kivételkód: 0xc0000005 Hiba pozíciója: 0x0000000003a89ede A hibát okozó folyamat azonosítója: 0x30c4 A hibát okozó alkalmazás indításának időpontja: 0x01d9694a7b755dc1 A hibát okozó alkalmazás elérési útja: C:\Program Files\Rockstar Games\Grand Theft Auto V\GTA5.exe A hibát okozó modul elérési útja: C:\Program Files\Rockstar Games\Grand Theft Auto V\GTA5.exe Jelentés azonosítója: 0dc9f7c6-0abe-414b-931c-a24e053b332f A hibát okozó csomag teljes neve: A hibát okozó csomag relatív alkalmazásazonosítója:


Ezek alapján esetleg tud valaki segíteni, mi lehet a gond? Nagyon hálás lennék érte!



2023. ápr. 7. 19:45
 1/3 anonim ***** válasza:

Ebben a tutorial videóban 6 dll fájl átmásolása van javasolva:

https://www.youtube.com/watch?v=Ia_T-oHDK7g

Nem biztos, hogy működik.



"Kivételkód: 0xc0000005"

Ezzel a hibakóddal az a baj, hogy ez az egyik legáltalánosabb kód amit az operációs rendszer adhat valamilyen hiba esetén. Konkrétan bármi lehet a baj.

2023. ápr. 7. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én nemrég újraraktam egy gépem, viszont másik hálózati illesztőprogramot raktam fel, mint kiderült, rosszat:

Szaggatott a net, sok játék 2-10 percenkét összeomlott. A War Thunder nem omlott össze, de az is időnként kihagyott fél percet.


Megkerestem a régi drivert az előző telepítésből, levakartam a rosszat, felraktam a régit, azóta is fasza.


Ebből a tapasztalatomból kiindulva én a hálózati illesztőprogram körül vizsgálódnék.

2023. ápr. 8. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 MegaDaves450 válasza:

Telepísd le újra a gépet és tölsd le újra a gta 5-öt!

biztos teli van a gép sok szeméttel

márc. 5. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!