Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mozilla állandóan összeomlik,...

Mozilla állandóan összeomlik, de miért?

Figyelt kérdés

Van úgy ,hogy még be sem lép a mozilla de már megjelenik az összeomlást bejelentő ablak!

Kipróbáltam úgy is ,hogy az összes bővítményt/kiegészítőt letiltottam ,akkor is ezt csinálja!

Az összes bővítményt frissítettem akkor is ez a helyzet!


Avast-al átvizsgáltam mindent ,semmi vírus nincs!

Videókártya drivert újra tettem ,hardveres gyorsítást kikapcsoltam... ugyanez a helyzet!


Mozilla-t újratelepítettem (régebbi illetve újabb verzióval is próbálkoztam) ,szintúgy összeomlik!


Mit lehet ezzel csinálni?

NAGYON DE NAGYON IDEGESÍTŐ! (Semmi sem lett mostanság telepítve/törölve/módosítva a gépen ez a legfurább)!



2014. szept. 23. 15:49
 1/5 anonim ***** válasza:
Az nem jelent semmit, hogy újratelepítetted a Firefoxot (a Mozilla az alapítvány neve) de nem törölted a profilodat.
2014. szept. 23. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hogy tudom törölni a profilom?
2014. szept. 23. 15:58
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia.


c:\users\%felhasználóneved%\appdata\roaming\Mozilla

A "Mozilla" teljes tartalmát törölheted, vagy nevezd át a "Mozilla" mappát pl. "Mozilla_rossz" -ra. Ekkor a Firefox indításakor újra létrehozza egy üres profillal.

2014. szept. 24. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 csacsi2 ***** válasza:
2014. szept. 24. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítségeket! A profil törlésével megoldódott a probléma! (Nagy simlisek ezek a Mozilla-sok)
2014. szept. 24. 12:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!