Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ma vettem észre, hogy amikor...

Ma vettem észre, hogy amikor megnyitom a windows media playert, kiírja, hogy ismeretlen hibát észlelt, és nem játsza le a zenét. Narancssárga felkiáltójelesek a számok. Eddig még egyszer sem volt ilyen. Mi a f*szom történt?

Figyelt kérdés
2010. okt. 8. 23:51
 1/4 anonim ***** válasza:
felszólít hogy használj winampot...
2010. okt. 8. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Pl áthelyezted a számokat és a régi listát használtad, ami a régi helyen keresi őket. vagy vírusos a géped. vagy tényleg használj valami mást. :D De ne winampot, kegyetlenül pocsék szerintem, és ezzel elég sokan vannak még így, bár egy próbát megér a dolog. Sztem Aimp2-thasználj. :D
2010. okt. 9. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
szerintem is vírusod van és valószínüleg nem az a jó megoldás,hogy ott hagyod a wmp-t vírusosan és fogsz valami más szutykot helyette
2010. okt. 9. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

De instant megoldásnak megteszi, ha pl olyan a kérdező, aki nem igazán tudja leírtani (sajnos szép számmal vannak még mindig ilyen emberek :S)

Ha nem tetted át a fájlokat, akkor futass le egy víruskeresést mindenképpen, ha az se segít, akkor telepítsd újra a MP-t.

2010. okt. 9. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!