Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ismeretlen JAVA hiba - Firefox...

Ismeretlen JAVA hiba - Firefox bezárul!?

Figyelt kérdés
Egy Windows XP Professional SP3 rendszerre feltelepítem a legújabb JAVA alkalmazást (a jelenlegi 24-est), és ismeretlen okból bezárul a Firefox böngésző, amint JAVA-s weboldalt indítok el! De Internet Explorer 8 esetén is hibát ír, kínja van azzal is! Régebbi (pl 13-as) verzióval normálisan működik minden, csak a legújabbal szenved... De már szinte mindent megnéztem, és nem jöttem rá a hiba okára... Valaki help :) please!
2011. márc. 31. 22:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Lehet nem kompatibilis. Keress és tölts le egy régebbit!
2011. ápr. 1. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Eddig ahány gépre tettem a legújabbat, mindenhol megy normálisan, csak ennél az egy gépnél van hiba :/
2011. ápr. 1. 07:07
 3/11 anonim válasza:
Nekem annak idején még az XP újrarakása sem segített. (Próbáld az Operát vagy az Chrome ot) ha flashnél lefagy akkor gázvan. Végülis az volt a gond hogy rossz volt a processzorom. Ha AMD Athlon 64 esed van akkor valószínű.
2011. ápr. 2. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Nem hinném, hogy hardverhiba lenne, szerintem a Windows újrarakása segítene, de annyit szerintem nem ér a dolog... A 6/13-as JAVA gond nélkül megy rajta... Igazából egy full gagyi gépről van szó :) 800 Mhz CPU, de a Flash legújabb megy rajta... azzal nincs gond...
2011. ápr. 2. 22:36
 5/11 anonim ***** válasza:
Firefox-ban tiltsd le a beépülő Java Quick Startert és a Java Console-t. Nálam ezek okoztak folyamatosan összeomlásokat és akadozásokat. A Java ZH Platform SE 6 U24 6.0.240.7 és a Java Deployment Toolkit 6.0.240.5 bővítmények így nem okoznak gondot.
2011. ápr. 3. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Egyébként pedig nagyon jól bevált a NoScript használata.
2011. ápr. 3. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ezt kell letölteni és a gyártó oldaláról: [link]
2011. ápr. 3. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

A tiltásokat kipróbálom...

A No Script már telepítve van :)

És igen, a gyártó oldaláról szedtem le a legfrissebb verziót is...

2011. ápr. 3. 09:57
 9/11 A kérdező kommentje:
Tiltottam a 2 java beépülő modult, de nem hozott eredményt... Viszont feltettem a 6/22-es JAVA verziót, és minden gond nélkül megy... a 23-as és a 24-es már nem... szerintem valami bug lehet, vagy kitudja... Mindenesetre maradok ennél szerintem :)
2011. ápr. 3. 18:10
 10/11 anonim ***** válasza:
Én úgy cseréltem le a 23-ast 24-re, hogy teljesen töröltem a NoScriptet. Lehet, hogy ez okozta a bugot. (Utána újra telepítettem).
2011. ápr. 3. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!