Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért nem tudok alkotni...

Miért nem tudok alkotni semmit a blender szoftverrel?

Figyelt kérdés
Tudom használni a szoftvert és értem hogy mi mire van viszont mégsem megy mint mikor van egy ceruzád de nem tudsz vele kreálni semmi érdemeset.
2023. ápr. 22. 13:25
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha tudod használni, akkor nem teljesen értem a kérdést... Oktató videókkal próbálkoztál és azok se mennek? Vagy a probléma, hogy csak úgy magadtól nem tudsz kreatívkodni? Mert, ha előbbi akkor a gond lehet szoftverrel, géppel, utóbbi viszont rengeteg sok gyakorlatot igényel.

Ha tudod, hogy nagyjából mit szeretnél, akkor azok kapcsán is kereshetsz videókat, és akár több videó "tudását" is egybemoshatod, de persze ez nem egyik percről a másikra megy.

Ne egy toll-papírral hasonlítsd össze, hanem pl. egy nyelv tanulásával: azért mert részt vettél néhány órán és el tudod ismételni, azt amit a tanár mondott még nem leszel képes esszét írni, de valószínűleg egy alap csevegés is kihívás még.

2023. ápr. 22. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Szirty ***** válasza:
100%

Nem tudom újat mondok-e azzal, hogy az eszköz önmagában nem elég a sikeres alkotáshoz.


Valószínűleg fordítva ülsz a lovon.

Az eszközhasználatot az igények és a cél határozza meg és nem fordítva.

Hiába van 10 millós hegedűd, önmagában attól még nem fogsz tudni hegedülni. Ahogy kamionod is lehet ha nem tudsz vezetni...

2023. ápr. 22. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Az utóbbi a gond nem tudok kreatívkodni valamint sokszor nem tudom kitalálni azt,hogy hogyan kéne hogy kinézzen az obj geometriája ahhoz,hogy szép legyen rajta a fénytükröződés.

Valamint nehezemre esik logikai lépésekre bontani egy lemodellező tárgy megvalósítási folyamatát.

2023. ápr. 22. 21:10
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Akkor maradok annál, amit elsőre is leírtam, ebben a témában keress videókat és próbálgasd. Senki nem úgy kezdte, hogy telepítette a szoftvert, megismerkedett az alapeszközökkel és kész, már le is tudna makettezni egy várost.

A youtube szerencsére tele van ingyenes oktatóvideókkal, szóval nem egyedül kell megtanulnod mindent a nulláról. De ehhez így is rengeteg türelem és idő kell, úgyhogy sok kitartást kívánok hozzá!

2023. ápr. 22. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ajánlom a Blenderforever csoportot Facebookon, ott sok okos ember van, aki talán tud pár tanácsot adni:)
2023. ápr. 24. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!