Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Nem tudok MSN-t feltelepíteni....

Nem tudok MSN-t feltelepíteni. Mi a gond?

Figyelt kérdés

Az a problémám, hogyújratelepítettük a gépet, de nem engedi feltelepíteni az msn-t.. semmilyet se...


mit tudnék tenni?


2010. okt. 9. 10:52
 1/8 A kérdező kommentje:

Letöltöm, bejön, hogy a messengert már telepiti és a plusszokat (pl mail, writer, fototár) még telepithet, rákattintok hogy még az legyen, azok lejönnek rendesen de a messenger a telepités végére sehol. Miért?? :S


a zap messenger segíthet?

2010. okt. 9. 10:54
 2/8 anonim ***** válasza:
Melyik verziót használod Live 2009-et? Milyen windows xp vista? próbáltál előtte másik régebbi verziót is feltenni?
2010. okt. 9. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

semmilyet se használok.. mivel hogy újratelepítették a gépet, és nem engedi..


xy gépem van... és már az összes verziót próbáltam... :/

2010. okt. 9. 18:54
 4/8 anonim ***** válasza:

Akkor az lehet hogy a régi verziók beírtak a registry-be és az új nem akar feltelepülni, csak azt tudod tenni hogy a régi 7.5-ös felrakod windows 2000 kompatibilis módban nem csak a telepítőt de magát az msn exé-jét is kompatiblis módban futtasd. Tuti hogy működnie kell,

sajnos a legújabb live 2009 csak akkor megy fel ha semmilyen más msn nem volt fennt előtte a gépen, és akkor is van hogy mindenféle programokat hiányol amit csak úgy tudsz kideríteni ha rákeresel a hibakódokra persze ha egyáltalán írd hibakódot nem csak lefagy:( Egy másik lehetőség még az amsn nevű program tudom elég elavultnak néz ki de szintén működik.

2010. okt. 9. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

hú.. ez bonyolultnak dűnik..:/ de azért köszi.:)


amúgy..megtaláltam a gépen a gyári msn-t... ha azt letörölném akkor tudnék feltenni egy újabbat??

2010. okt. 10. 09:32
 6/8 anonim ***** válasza:

Sajnos a letörlés nem segít mert rengeteg fájlt bemásol a system32-be a common filesba a registrybe és még ki tudja hova, próbáld meg ezt az uninstallert

[link] meg lehet hogy az általad említett zapmessengert is győzödj meg róla hogy fent van a .Net Framework 2.0 mert anélkül nem fog menni.

2010. okt. 10. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

van még egy program ha az előbbi kettő nem működne

wlmuninstaller

[link]

2010. okt. 10. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszi.. :)
2010. okt. 10. 19:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!