Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Letöltöttem a pcsx2. emulátor...

Letöltöttem a pcsx2. emulátor 0.9.8-as verzióját és hozzá a final fantasy 10es játékot ami jópár éves játék és az a gond hogy nagyon szaggat, valyon miért?

Figyelt kérdés
3,7es procim van,4,5 RAM,4,2es videokártya,(3,6)játékra szóló, elsődleges merevlemez 5,9. már mindent próbáltam állitani a beállitásokba de se jobb se rosszabb nem lett, van vmi tippetek? lehet h a játékot kéne leszedni máshonnan?
2011. okt. 24. 22:53
 1/7 anonim ***** válasza:

én a Tom&Jerry: Trap Of House-val akartam játszani, ennél sokkal de gyengébb gépen (1magos 2GHz-s cpi 1GB RAM) és vitte normálisan. Csak épp a játék hangja torzult de mocskosul.

Ezek az emulátorok ilyenek. Nem kell csodát várni.

2011. okt. 24. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
jah bocsi nem figyeltem hogy ez ps 2. Amúgy akkor meg kompatibilitás. Egy pc még sem ps2...
2011. okt. 24. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Kérdező. Lehet akár GTX580-ad is Core i7 980X -el, az sem garantálja, hogy egy emulált PS2-es játék jól fog futni. Ez nem olyan mintha egy jópár éves PC játékot futtatnál és röhögve elviszi a géped. :)


Az egyszerűbb játékokat röhögve viszi egy erős géppel a PCSX2, de nem mindet! Nekem pl a Rolling volt iszonyú lassú. Pár hónapja próbáltam a Final Fantasy X-2 -t, játszható volt, de néha-néha csúnyán belassult.


Ne feledd, hogy az emulátor magát a PS2-t is helyettesíti. :)


Várj, hátha a következő kiadásban már jobb lesz. Talán. De erre nincs garancia.

Nem csak a gépedtől függ tehát.


Amúgy a Windows "élményindexre" én nem adnék semmit, sz@rt se jelent. :)


Nekem ilyen:

[link]


És nekem is beszaggatnak játékok. Legnagyobb bánatomra, a Metal Gear Solid 3 is :(

2011. okt. 25. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Magyarán akkor most nem tudok semmitse csinálni? csak azt nem értem h youtubon nézem másnak meg tökjól gyorsan fut ugyanez a játék...
2011. okt. 27. 13:33
 5/7 anonim ***** válasza:
Akkor pedig a Te géped lesz lassú...
2011. okt. 27. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Az emulátoroknál a processzor a legfontosabb, minél magasabb órajelen, nekem 7.2-es a processzorom és így is szaggat néhány játék.
2011. nov. 6. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Menj a beállítások menübe, húzd fel a speedhackeket, az javít a sebességen.
2012. jún. 11. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!