Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Leírok egy törénetet amiből...

Leírok egy törénetet amiből játékot akarok csinálni és meg akarom megkérdezni hogy tetszik-e nektek esetleg miben lehetne javítani benne?

Figyelt kérdés

A játék elején a játékosoknak lehetőségük van egyénileg vagy kisebb csapatokban teljesíteni különböző mellékküldetéseket, amelyek során tapasztalatpontokat, aranyat és különböző felszereléseket szerezhetnek. Amint elérik a 40-es szintet, megkezdődnek a fő küldetések, amelyek csak csapatban teljesíthetők. Az első küldetés során a hősöknek meg kell küzdeniük az áruló varázsló seregeivel, és vissza kell szerezniük az elvesztett szigetet. A második küldetés során azonban egy másik frakció vezetője lép ki az egyensúlyból, és a hősöknek meg kell találniuk a módját annak, hogy megállítsák őket. Ahhoz, hogy elérjék a varázsló bolygóját, először meg kell küzdeniük különböző nehézségi szintű küldetésekkel és le kell győzniük az ellenfeleiket a különböző szigeteken. Csak a legjobb játékosok és csapatok juthatnak el a varázsló bolygójára, ahol végül meg kell küzdeniük a varázslóval, és le kell győzniük!

A varázsló legyőzése után a játékosok megszerezhetik az ő kincseit, melyek között erős fegyverek és páncélok is lehetnek. Ezeket felhasználva a játékosok készen állnak az újabb kihívásokra, mint például a másik frakcióval való harcra.


A másik frakció elleni küzdelem nem lesz könnyű, hiszen ők is nagyon erős katonákkal rendelkeznek, és számos erődítményt építettek az uralmuk alatt álló területeken. Azonban a játékosok a varázsló elleni harc során megszerzett tapasztalatukat és felszerelésüket használhatják fel a csatákban.


Az egyes küldetések során a játékosok további tapasztalatot és pontokat szerezhetnek, amelyeket felhasználhatnak az erőik fejlesztésére. Ezen kívül a mellék-küldetések is segíthetnek a játékosoknak gyűjteni a szükséges tapasztalatot és aranyat, hogy még erősebbek legyenek a fő küldetések során.


A játékosoknak számos kihívással kell szembenézniük, hogy legyőzzék a másik frakciót és újraegyesítsék a birodalmat. Azonban a megfelelő stratégia és felszerelés segítségével minden akadály leküzdhető.



2023. ápr. 30. 22:59
 1/5 Gugu Gabor ***** válasza:

EZ így nagyon kevés info. Ez akkor egy rpg? multi single?

Ha RPG jellegű valamiben gondolkozol akkor szerintem jóval több időt energiát kéne a világ NPC-k stb kidoölgozására fordítani mert ez szerintem kb 20 éve lett volna elég (vagy már akkor sem) most néztem meg pár játékot mikor jött ki és elszomorodtam hogy milye qrva öreg vagyok :(


"Az egyes küldetések során a játékosok további tapasztalatot és pontokat szerezhetnek, amelyeket felhasználhatnak az erőik fejlesztésére. Ezen kívül a mellék-küldetések is segíthetnek a játékosoknak gyűjteni a szükséges tapasztalatot és aranyat, hogy még erősebbek legyenek a fő küldetések során." plussz pontokért várom azt a játékot miben lehet fejlődni és ez nem igaz

2023. ápr. 30. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
rpg lenne igen. 2Dben. az alap ötleten 2 napig javítgattam, nagyon kezdő vagyok ezen a téren azért is kérem a segítséget. köszi a választ
2023. ápr. 30. 23:53
 3/5 A kérdező kommentje:
ui. aki bármi hasnolót csinált, mondhatna pár ötletet tippet mit csináljak vagy hogy mit ne csináljak a játék tervezésekor.
2023. ápr. 30. 23:54
 4/5 Gugu Gabor ***** válasza:
Eddig milyen rpg kel játszottál? Mi lenne a cél melyikhez tudnád hasonlítani?
2023. máj. 1. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
amikből merítettem az a Wotlk és a diablo 2 volt. A célt hogy érted? ha úgy érted a célt hogy hasonlítson az általam említett 2 játékra akkor arra azt mondanám hogy eltérőt akarok csinálni. A kettőből egy kicsit merítek a tárgyakból egy kicsit a karakterekből stb stb...
2023. máj. 1. 00:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!