Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Van olyan program amivel egy...

Van olyan program amivel egy több számból álló flac fájlt(a teljes albumot!) konvertálni lehet különálló mp3-as fájlokra?

Figyelt kérdés
Több albumom is van flac formátumban, de egy flac fájlban van az összes adott albumon lévő zene. Ezeket szeretném feldarabolni külön álló mp3-as zeneszámokra. Van olyan program amivel ezt egyszerűen meg lehet oldani?

2023. máj. 11. 11:12
 1/8 anonim ***** válasza:
45%
Én az Ocenaudio-val szoktam hangfájlokat darabolni. A flac fájlt egyszerűen betöltöd, vágod számonként és a végén mented mp3-ba.
2023. máj. 11. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi, kipróbálom!
2023. máj. 11. 12:09
 3/8 anonim ***** válasza:
62%

A CUE Splitter (ha van CUE file a flac mellett)

pillanatok alatt szétszedi. Utána konvertálhatod mp3-ba.

2023. máj. 13. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Nagy köszi! Super a program!

Mentek a zöld pipák! :)

2023. máj. 14. 01:20
 5/8 anonim ***** válasza:
0%

CUETools.

Szét vágja, kitölti az mpTag-eket, + borítót is, konvertálni is tud.

Ingyenes.

[link]

2023. máj. 15. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Már elnézést, de a CUE Splittert kik pontozták le? Fogyatékosok? Tökéletesen működik. Nem kéne engedni, hogy minden idióta itt pontozgasson...
2023. máj. 16. 13:09
 7/8 anonim ***** válasza:
Köszönöm a kommentedet én ajánlottam, szerintem is a legjobb erre. (Talán még annyit, hogy a régi verzió nekem jobban tetszik, mint az újabb ami a Windows áruházban van)
2023. máj. 16. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Igen, én is maradtam a réginél, sokkal egyszerűbb, az újabbal nem boldogultam, le is töröltem. Az újabbhoz az volt írva, hogy csak annyival " tud többet" hogy bővítették a nyelvkészletet.
2023. máj. 16. 15:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!