Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Word dokumentumban hogyan...

Word dokumentumban hogyan lehet 2 tartalomjegyzéket és 2 különálló számozást készíteni?

Figyelt kérdés

Egy dokumentumon belül lenne szükségem erre.


A felépítés ez lenne:


Fedőlap

Tartalomjegyzék

Tartalom (Első 10 oldal, számozva)


Újabb fedőlap

Újabb tartalomjegyzék

Tartalom (20 oldal, számozva)


Igazából olyan, mintha két külön dokumentumot szeretnék összevonni. Ha nyomtatnom kellene, akkor nyilván két különben készíteném el, de ezt elektronikusan kell benyújtanom, de sehogy sem sikerül.


Próbáltam szakasztöréssel, mindennel, legjobb tudásom szerint, de sajnos nem működik.


Kérlek segítsetek!



2021. ápr. 30. 12:07
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
csináld két külön dokumentumban. nekem csak így működött rendesen, egy dokumentumban próbálkozva valami mindig belerondított az összképbe. mindkét szakdogám vagy 5 külön word fájlból lett egy pdf-be összerakva, csak így maradt szép és konzisztens a formázás.
2021. ápr. 30. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
És lehetséges több word fájl egy pdf-be tömöríteni?
2021. ápr. 30. 13:38
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Csinálsz mindegyikből egy-egy pdf-et, majd azokat össze lehet fűzni egy fájlba. Én online szoktam, "pdf merge" jellegű szolgáltatásokkal. Betallózod őket megfelelő sorrendben, majd a végén letöltöd az 1 darab egyesített fájlt, így nem kell külön programokkal és beállításokkal szarakodni.
2021. ápr. 30. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
pdf architect-et érdemes letölteni főleg ha nem ez az egyetlen alkalom hogy pdf-eket akarsz csinálni. a teljes program fizetős, de az ingyenes része bőven elég az egyszeri embernek
2021. ápr. 30. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Úristen, köszönöm a segítséget! Nem jutott eszembe ez a megoldás, nagyon köszönöm a segítséget! :)
2021. ápr. 30. 15:33
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
nincs mit, sok sikert :)
2021. ápr. 30. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!