Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Levelezőprogram Windows alá,...

Levelezőprogram Windows alá, RSS és több e-mail fiók támogatásával?

Figyelt kérdés

Milyen levelezőprogramot tudtok ajánlani Windows alá, mely támogatja az RSS hírcsatornákat és a több e-mail fiók hozzáadását is?

Thunderbird nem vált be (gyakori összeomlások, bug-ok a legújabb változatban és a régiben egyaránt).



2023. máj. 14. 13:18
 1/5 anonim ***** válasza:
Hat pedig kb. a Thunderbird az egyetlen ertelmes, erdekes modon nekem nem omlik ossze. Miota minden normalis levelezoszolgaltatas a webre koltozott, az asztali kliensek orai meg vannak szamlalva.
2023. máj. 14. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Örülök, hogy neked hibamentesen működik.

Engem mindig "megörvendeztet" az összeomlással, jelenthetem a hibát, vagy "újraindítás", "kilépés"...

Több mint tíz éve használt és beállított fiókok jelszavait kéregeti újra-újra. Áttértem az új Oauth2-re is, hiába.

2023. máj. 14. 13:53
 3/5 anonim ***** válasza:
Postbox, vagy az emClient. Egyik sem ingyenes és az emClient nem tud RSS-t, mindkettő kipróbálható.
2023. máj. 15. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

"minden normalis levelezoszolgaltatas a webre koltozott, az asztali kliensek orai meg vannak szamlalva"


Amint lesz normális pgp/smime funkció (nem lesz), már számolhatjuk is a napokat. Nem beszélve a céges fiókokról, on premise exchange szerverekről és sorolhatnánk.

2023. máj. 15. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Gondoltam még a "The Bat!"-ra is, azzal nem tudom mi újság, nem néztem utána.
2023. máj. 15. 13:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!