Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért nem tudom telepíteni a...

Miért nem tudom telepíteni a windows 10-et a laptopomra?

Figyelt kérdés
Adott egy DELL laptop win10-el,amit pár hónapig nem használtam. Pár napja bekapcsoltam és frissített, majd újraindulás után azt írja, hogy nem sikerült a frissítés és vissza vonja a frissítéseket. Akár meddig hagyom a gépet dolgozni, folyamat ezt írj és közben újraindul félpercenként. Egy éjszakára hagytam, hátha jó lesz, de semmi. Azóta próbáltam telepítő lemezzel javítani, ott is hibára utal ezért nem tudja elvégezni. Próbáltam régebbi biztonsági mentés betölteni, de azt meg nem lát egyet se, pedig kellett hogy legyen. Azóta újra akartam telepíteni, de még a telepítőből is kilép hibával.Van valakinek ötlete mi a fene lett a géppel?

2023. máj. 14. 20:21
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Lehet haldoklik a HDD ami benne van, én egy Live linuxt USB-röl futtatva csinálnék egy HDD tesztet, vagy a linux lemezkezelővel teljesen leformáznám a HDD-t utána próbálnám meg a tiszta Win telepítést.
2023. máj. 14. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Azt írta, hogy ok a hdd. Formáztam is. Még mindig hibát ír ki. Esetleg még valami?
2023. máj. 15. 19:52
 3/3 anonim ***** válasza:

Esetleg a Bios beálításokban nincs valami az Op-rendszerrel kapcsolatban, vagy a telepítő usb-t UEFI vagy Legacy módban van elkészítve az se mindegy.

Biosban a Secure Boot beálítás alatt OS Type (Windows UEFI mode) alatti beálítások is fontosak a bootoláskor.

2023. máj. 15. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!