Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Használtok TikTok-ot?

Használtok TikTok-ot?

Figyelt kérdés

2023. máj. 18. 01:07
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
33 szavazat
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
95%
TikTok -ot nem. YouTube Shorts -ot néha.
2023. máj. 18. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
96%
Nem, és nem is fogok.
2023. máj. 18. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Kissé félek a használatával. A telefon alkalmazások részénél megnéztem a tárhelyet, és ott csak az adatok 1 GB-ot foglalnak. Töröltem, és 5 perc után 55 MB, 1 óra után 212 MB és így tovább nőtt. Semmit nem töltöttem le onnan. Ennyi adatot gyűjtenének rólam?
2023. máj. 18. 02:06
 4/11 anonim ***** válasza:
43%

Nemtudom, hogy mennyire gyűjtik az adatot. Ugyanakkor, ha a Tiktok-ról van szó. Az ott lévő videók betöltéséhez internetre van szükség. Valószínűleg ezért növekedett 55 mb-ra 5 perc alatt.


Vagyis, mondhatjuk úgy is, hogy "Letöltés" történt, ami a videó betöltése, az internetről a memóriába.

2023. máj. 18. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Neeem az adathasználatról beszélek. A Samsung telefonom Beállítás-Alkalmazások-TikTok-Tárhely részénél van, hogy mennyi az alkalmazás, az adatok és gyorsítótár mérete.
2023. máj. 18. 02:36
 6/11 anonim ***** válasza:
78%
Értem, ebben az esetben, talán a felhasználók profilképét gyorsító tárazta be, vagy valami mást. Ha van olvasási jogosultságod a fájlokhoz, akkor viszont ellenőrizheted, hogy micsoda foglal annyi tárhelyet.
2023. máj. 18. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
86%

Nem és az összes állított videót kerülöm. Vízszintesen van a szemem, nem? De...

Ja meg: [link]

2023. máj. 18. 03:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Hogyan tudok olvasási jogosultságot beállítani?
2023. máj. 18. 03:50
 9/11 anonim ***** válasza:
78%

Azt nemtudom, hogy hogyan, kérdező. Ha a tiktok fájlok a root mappában vannak, talán nem is lehetséges. De, hasonlóan mint egy linux rendszernél.


A lényeg az, hogy próbáld meg egy fájlkezelővel ellenőrizni, hogy mi használja, alapjáraton magának a Tiktok alkalmazásnak szüksége van olvasási jogosultságra ha minden igaz, ami azt jelenti, hogy más programmal is legalább a méretét a fájloknak tudod ellenőrizni.

2023. máj. 18. 03:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nem
2023. máj. 18. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!