Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogy kell használni a Spotify-...

Hogy kell használni a Spotify-t? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés

Vagyis az a bajom vele hogy letöltöttem csináltam magamnak fiókot benn vagy mit és amikor a keresésbe a spotify-ba beírtam egy zenének a címét hogy meg akarom hallgatni az volt a baj vele hogy amikor rányomtam a zenére amit akartam hallgatni akkor nem azt a zenét kezdte el lejátszani. Miért?

Az is a bajom volt hogy amikor esetleg nem hallgattam végig egy zenét aztán tisztára kimentem az alkalmazásból hogy amikor újra bele mentem akkor ott lent kiírta egy téglalapba hogy ott volt a zenecím meg minden és úgy mutatta hogy mintha megállítottam volna a zenét. És amikor a kedvenc zenéim bele tettem a spotify-ba a kedvenc zenék albumomba akkor ott amikor megnyomtam a zenét akkor nem az egészet játszotta csak kb 10 másodpercet belőle. Miért nem egészet játszotta le? Mit tudnák csinálni? Annyira idegesít engem hogy nem tudom normálisan használni. Szóval légyszi segítsetek. Remélem amúgy érthetően írtam le a bajom vele.


Köszi előre is!



2023. máj. 20. 22:02
 1/9 anonim ***** válasza:
90%

Hú ez így elég zavaros, szóval csak tippelni fogok.


1, amikor beírtad a zenét a keresőbe akkor lehet, hogy valójában egy albumot nyitottál meg, és az albumon belül van a zene, amit hallgatni szeretnél


2, ha zenehallgatás közben kilépsz akkor automatikusan megállítja neked a zenét ott, ahol éppen tartott


3, szerintem azért csak 10mp-t játszik le, mert az ingyenes fiókot használod amin vannak korlátozások, legalábbis annak idején amikor kipróbáltam nekem is volt ez, hogy csak részletet játszott le egy idő után. Előfizetéssel nincs ilyen probléma

2023. máj. 20. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszi szépen!
2023. máj. 20. 22:32
 3/9 A kérdező kommentje:
És még annyit hogy ha kilépek zenehallgatás közben és ugye megállítja nekem a zenét ott ahol voltam mielőtt kiléptem. És ezt nem lehet kikapcsolni valahogy?
2023. máj. 20. 22:35
 4/9 A kérdező kommentje:
És még azt szeretném kérdezni hogy ha beírom a zene címet a keresőbe és ha egy albumot dob ki amiben benne van az a zene is akkor nem tudom abban az albumban valahogy kiválasztani a zenék közül hogy melyik zenét szeretném meghallgatni? Vagy nem lehet valamit csinálni hogy ne albumokat dobjon ki nekem hanem magát csak a zenét?
2023. máj. 20. 22:39
 5/9 anonim ***** válasza:
87%

#3 átszaladtam most a beállításokat, de nem találtam ilyesmit


#4.1 de, csinálsz egy lejátszási listát és oda olyan zenét gyűjtesz amilyet csak akarsz

#4.2 ha beírod a zeneszámot akkor feldobja csak a zenét is, de te velhetően az albumot nyitottad meg

2023. máj. 20. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
87%
Előfizettél premiumra vagy az ingyenest használod? Az ingyenesben nem tudsz elindítani számokat.
2023. máj. 21. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszi, amúgy az ingyeneset használom.
2023. máj. 21. 14:54
 8/9 anonim ***** válasza:
Akkor meg is van a probléma oka.
2023. máj. 21. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Ja értem, köszi
2023. máj. 22. 21:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!