Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Lelassult a Windows okatlanul...

Lelassult a Windows okatlanul mint a jóélet. Valami a Hard Drive (HDD)-val van a probléma csak azt nem tudom mi?

Figyelt kérdés
Amióta megoldottam a Wifi adapteremet (frissítettem) azóta lefagy a Windows a bekapcsolás során, és a bejelentkezés képernyő alatt is. A Hard Drive nem nagyon akar olvasni mikor a Windows indul fel, kábelek ellenőrizve nincs probléma. És nagyon olvas, és hangos miután bedob a kezdőképernyőre, így nem tud mit csinálni mint lefagyni, ráadásul nincsenek háttérben futó programok, akkor mit olvas ennyire?

2023. máj. 25. 21:33
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
71%

HDD rendszernek már gyenge. Amúgy kiöregedett, lelassult a fej.

Ajánlanék egy SSD vásárlást.

2023. máj. 25. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Vettem, de jelenleg nincs raktáron ahonnan rendeltem. Így egyenlőre még nincs...
2023. máj. 25. 21:42
 3/12 anonim ***** válasza:
32%
Valaki megátkozta, rontást hozott rá. Egy hdd kinézetű szivacsbabába gyertya és füstölők fényénél varázsigék suttogása közben tűket szurkált.. 😁
2023. máj. 25. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
82%

"Vettem, de jelenleg nincs raktáron ahonnan rendeltem. Így egyenlőre még nincs..."


Akkor mond le és rendeld máshonnan, vagy rendelj helyette olyat, ami raktáron van...

2023. máj. 25. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Döglődik a hdd, cserélni kell.

Milyen ssdt rendeltél és honnan?

2023. máj. 26. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Egyébként így olvasd a HDD beindításkor. Ez mit jelez? És biztos hogy így kéne olvasni(a)?

[link]

2023. máj. 28. 11:54
 7/12 anonim ***** válasza:
A HDSentinel-ben nézd.
2023. máj. 28. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
*Így olvas
2023. máj. 28. 13:10
 9/12 A kérdező kommentje:
Sentinelben semmit sem láttam erről, minden rendben van
2023. máj. 30. 19:47
 10/12 P.O.C. ***** válasza:
Fölöslegesen emelted ki a kérdést. Szedd ki a HDD -t rakj bele SSD -t. A HDD rég édeskevés a rendszernek, túl nagyra híztak. Friss telepítésnél még megy normálisan pár hétig, utána ahogy hízik a rendszer úgy lassul befele szinte a használhatatlanságig Már Windows 7 -en is óriásit tudod dobni az SSD. Rá sem ismertél a gépedre. 10,11 -nél meg már kötelező. 4 ezer egy 120 -as, 6 ezer egy 240 -es SSD. Ilyen árak mellett önszopatás HDD -n rendszert futtatni.
2023. jún. 2. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!