Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Már régebben regisztráltam a...

Már régebben regisztráltam a SolidTrustPay-ra, minden dokumentumot feltöltöttem, Account Status: BANK VERIFIED, Sikerült is már küldenem rá 50 $-t. Mostanában jelentkezik egy probléma, nagyon lelassult az STP, sőt néha abszolút nem is működik. Miért?

Figyelt kérdés
Utalni akartam róla pénzt, szépen át is irányított az STP oldalra, de amikor a CHECKOUT gombra kattintottam semmi sem történt, és ez nem egyszer fordult elő. A CANCEL gombbal sem tudtam visszamenni, csak úgy, hogy kijelentkeztem, azt is csak nagy nehezen. Többszöri próbálkozás után, az lett a vége, hogy be sem engedett, új jelszót kellett kérnem. Amikor ezt a kapott jelszót meg akartam változtatni, azt is csak nagyon nehezen sikerült, egyszerüen nem reagált az UPDATE gombra. Mi lehet ennek az oka? Próbáltam másik böngészőt is használni, Google Chrome-t, eddig a Mozillát használtam, de ott is ugyanaz volt. Mi lehet a gond, egyáltalán merjem még használni ezt az Internetbankot?

2013. ápr. 12. 19:30
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!