Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Videóból mivel lehet fényképet...

Videóból mivel lehet fényképet kivágni anélkül, hogy romoljon a minőség?

Figyelt kérdés
Természetesen ingyenes programra gondoltam, iPhone készülékem van, és nem képernyőképre mert az sajnos eléggé rontja a 4K-s videó minőségét.😕

2023. jún. 1. 11:20
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Van sokféle.

Én ezt a kettőt próbáltam ki:

[link]

[link]


De érdemes mindet megnézni!

[link]

video to pic meg hasonló néven is kereshetsz.

A teljes ingyenességet ezeknél az appoknál felejtsd el. Vagy tele lesz reklámmal, vagy csak néhány képet enged menteni, vagy minőségben nem megfelelőek a képek. Tessék elengedni az ingyenességet a mai világban. Egyik fejlesztő sem ingyen dolgozik.

Használd ki az ingyenes próbaidőszakot, vagy ha néhány nap után nem tetszik egy app, akkor igényeld vissza az árát.

2023. jún. 1. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha gépen is meg tudos nyitni, akkor egy videóvágó programmal ki lehet menteni pillanatképeket (ebből egy ingyenes pl. kdenlive, de van még sok másik), viszont az gyanús, hogy ezek nincsenek iphone-ra
2023. jún. 1. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha már gép, akkor sem kell videóvágó program.

Elég a VLC. Annak direkt van ilyen funkciója. Képkockánként lehet léptetni és menteni. Ahogy a fentebb linkelt appokban is.

2023. jún. 1. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

A VLC-vel próbáltam, átvittem gépre a videót, de az meg azt csinálja, hogy egy képnél lefagy, hiába megy a videó.😔

A lényeg már ki van belőle vágva így összesen 3 másodperces a videó, de még így sem akarja lejátszani a VLC normálisan, hogy le tudjam fényképezni vele.😕

2023. jún. 1. 21:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!