Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Milyen beállítással érhetem...

Milyen beállítással érhetem el, hogy a videóim tökéletesek legyenek?

Figyelt kérdés

S. Vegas pro 11 használok.


Amit a fényképezőm csinál videó tökéletes.


Vágás követően nem tudom, milyen beállítás kellene, mi lenne a megfelelő annak érdekében, hogy a kép ne legyen csíkos (milyen felbontás kell ott beállítani) vagy nem tudom ennek mi a szakkifejezése, szóval mikor pl. megmozdul valakinek az arca ott körülötte olyan.


Sajnos nem vok, ebben profi nem is értek hozzá, vágni szoktam az alkalmazással, az még megy! :D

Csak zavar mikor lementem, nem olyan lesz a minősége mint amit a kamera csinál!


Video adatok:


[link]



2014. aug. 31. 16:31
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Mivel bizonyára 1088i, azaz váltottsoros (interlaced) mpeg-2 felvételt készít, ezért ezt a felvételt csak úgy lehet normálisan átkonvertálni, ha 1088-ról nem lekicsinyíted 1080-as magasságúra, hanem azt a 4+4=8 pixelt levágod az aljáról és tetejéről, és úgy engeded átkonvertálni. Tehát úgy engeded át a konvertálón, hogy már eleve a mindenhol szabványos 1080-as magasságú felvételt lássa...
2014. aug. 31. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Az előző nem mondta el, hogy a project tulajdonságainál None (progressive)-et kell beállítani, hogy deinterlace-elje a Vegas, és feltétlenül 25 fps kell, különben maga a Vegas fogja összecsíkozni a képáthajlás miatt. Az előző meg amit mond, azzal a sávra tett klip jobb széle közepén lévő crop ikonnal, és a megnyíló ablakban a 16:9 widescreen aspect preset választásával lehet a legegyszerűbben elérni.
2014. szept. 1. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Így már megvan miket kell! :))
2014. szept. 1. 12:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!