Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows 10 alatt hogyan tudom...

Windows 10 alatt hogyan tudom az emailemre küldött egyszer használható kód helyett állandó jelszóval intézni a belépést?

Figyelt kérdés

2023. jún. 3. 00:57
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Pin után?
2023. jún. 4. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Nincs Pin.
2023. jún. 4. 19:51
 13/16 anonim ***** válasza:
Az baj.
2023. jún. 4. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
nekem mondod?
2023. jún. 4. 20:52
 15/16 horex ***** válasza:

Írd már le értelmesebben mi köze a milyen PIN-nek az emiljeidhez, de azt is, ha egy levélszolgáltató csak POP-ot ad miért is nem lehet /válasz/levelet küldeni


Merthogy indul a W10 aztán belépek user/pass-szal akár a gmail akár a freemailbe. Kattintásra meg a gép kitölti a már megjegyzett adatokat


Vagy én nem értem mit szeretnél?

2023. jún. 10. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Már megtaláltam a megoldást. Bemásoltam a kérdést az egyik discord csoportba, ott volt vki, aki értette, és segített. Regisztrálni kellett a Microsoft oldalán egy hosszú jelszót, ezt tudtam használni az emilre küldözgetett egyszer használatos kódok helyett. Ezután helyi fiókra váltással ezt egy rövidebb, kényelmesebben használható jelszóra tudtam cserélni a gépházban. Semmiféle PIN kódra nem volt szükség, nem is volt elérhető végig az opció (még most sem tudom méirt, nem írta ki), hiába próbáltam.
2023. jún. 11. 09:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!