Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Virtuális gép: aktivált...

Virtuális gép: aktivált Windows 10 Pro esetén több gépen is használható? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Egy gépen ha létrehozok virtuális gépet és feltelepítem a Windows 10 Pro operációs rendszert és aktiválom, tudom használni ezt több gépen?

Tehát, a virtuális gép mappáját másolnám ahova kell, majd másik gépen is megnyitnám a WMVare segítségével virtuális gépként...

Itt az OEM vagy Retail aktiválás (virtuális gépen belül) lényeges?

Valakinek vannak erről tapasztalatai?



2022. jún. 12. 15:00
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
45%
Nem tudod több helyen használni egyszerre, tökmindegy, hogy VM vagy sem.
2022. jún. 12. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

Nem úgy értettem hogy párhuzamosan egyszerre, hanem adott időben csak egy helyen, például ma azon a gépen amin telepítettem, de lehet holnap egy másikon, holnapután meg megint azon amelyiken telepítettem.

Ez így nem megy?

2022. jún. 12. 15:24
 3/17 anonim ***** válasza:
Hát nem, nem így megy....
2022. jún. 12. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Értem, leírod mi történik ha másik gépen használják? Kiírja hogy alaplap sorozatszám nem egyezik vagy mi lesz? (ha van tapasztalat ezzel kapcsolatosan)
2022. jún. 12. 15:27
 5/17 A kérdező kommentje:
Egyébként azért lenne jó, mert például sokkal jobb egy teljesen a saját személyreszabott környezetben dolgozni saját telepített, beállított programokkal, beállított rendszerrel stb.
2022. jún. 12. 15:29
 6/17 anonim ***** válasza:
Nem fogja engedni, hogy aktiváld és ennyi.
2022. jún. 12. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

Értem, tehát most feltelepítettem, ha aktiválom egy vásárolt kulcs segítségével, akkor válik "nem aktiválttá" ha egy másik gépen is megnyitom a virtuális gépet?

Ha rákeresek erre, azt írják, hogy virtuális gépben aktiválható, licenc kulcs segítségével.

2022. jún. 12. 15:34
 8/17 anonim ***** válasza:
??? Dehogy válik nem aktiválttá, mert máshol nem is fogod tudni aktiválni....
2022. jún. 12. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Mert más gépen el se indul majd, megáll és nem megy tovább?
2022. jún. 12. 15:43
 10/17 anonim ***** válasza:
NEM ENGEDI AKTIVÁLNI MI A FRANC NEM ÉRTHETŐ EMBER.... Na jó szenved veled a halál, majd segít aki akar.
2022. jún. 12. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!