Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan kell újratelepíteni az...

Hogyan kell újratelepíteni az Office 2016 professional plust?

Figyelt kérdés
A gépemet szerelőhöz kellett vinni, mert valamilyen gond volt vele. Előtte mindent lementettem róla, de az alkalmazásokat (pl.: Word) nem. Amikor 2019-ben megvettem adtak hozzá jogtiszta, örökké szóló Office csomagot. A szerelőnek mondtam, hogy mindent mentsen le róla, ami meg is történt, de össze-vissza, alig találok rajta bármit is. Már 2 napja próbálom újratölteni, de kizárólag a Microsoft 365-öt akarja velem megvásároltatni. Nagyon hálás lennék, ha segítene valaki. Végső esetben visszaviszem.

2023. jún. 4. 11:58
 1/7 anonim ***** válasza:
Be voltál jelentkezve a Microsoft fiókodba a gépen?
2023. jún. 4. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 P.O.C. ***** válasza:
79%

Legális letöltési forrás nem nagyon van csak MSDN előfizetőknek, az Office 365 -höz tud csak bárki hozzáférni.


Ezt találtam: [link]


Ezek elvileg MSDN forrásból származó 32 és 64-bites telepítők. Aktiválni kell. Legegyszerűbben úgy tudod, hogy az aktivációs fájlokat lemented újra telepítés előtt. De neked szerintem ez a hajó már elment.


A másik hogy előkeríted a termékkulcsot, amit vásárláskor kaptál. De ezek se feltétlenül működnek, főleg ha valami olcsó szürkepiacos kulcsot vettél annó.


Egyébként szürke kulcsot most is tudsz venni pár ezer forintért, de akkor már értelem szerűen a legújabb verzióhoz érdemes.

2023. jún. 4. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Igen, bevoltam
2023. jún. 4. 12:18
 4/7 A kérdező kommentje:
A Mediamarktból vettem annó, de előbb néztém ez a termékkulcsos dolgot, és ott is csak a 365-re engedi.
2023. jún. 4. 12:24
 5/7 CspCsj ***** válasza:
85%

Hivatalos Office 2016 Professional letöltési link:

[link]


Letöltöd, telepíted, aztán kiderül, hogy a Microsoft-fiókkal aktiválódik-e.

Ha nem, akkor kell venni új kulcsot - bár ahogy írták, inkább 2021-es verziót érdemes.

2023. jún. 4. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%

Menteni neked kell(ett volna) ami fontos.

De ha vetted akkor abban az emailen v papíron ott van minden szükséges adat.


Ha nincs, még mindig ingyen válthatsz Libre Officera.. 😉

2023. jún. 4. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
#5 nagyon-nagyon szépen köszönöm a segítségedet! sikerült!!
2023. jún. 4. 14:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!