Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Honnan tudnek letolteni...

Honnan tudnek letolteni valamilyen operacios rendszert? Es kiirni Cd-re, mint egy telepito cd-t?

Figyelt kérdés
Nagyon kene, valamilyen torrent oldal vagy szamitogepes oldal mindegy csak valami...Surgosen kene!!! A laptopom virusos lett trojait is bekapott..es valami WINDOWS DIFENCE van rajta ami kijelzi hogy milyen virus van rajta..de ahhoz meg kell security key...ami nekem nincsen nem ertem hogy igy adjak el a laptpopkat hogy ugy irtsa ki a virus ha megveszem a virus irtot..ez felhaborito szamomra...szal megkene vennem 16.000 ft-ert nekem annyim nincsen 15 evesen..szal..Kene valami telepito cd...amivel ujra tudnam rakni..honnan tudnek letolteni???
2010. okt. 11. 20:09
 1/7 A kérdező kommentje:

Talaltam egy oldalt [link]


Itt a windows 7-nel azt jelenti ez a mondat:


Windows XP eredetiség crack (crack utánn teljesen legális lessz az XP , azaz frissül stb stb...)


Hogy 30 nap utan lejar es ujra felkell rakni tehat olyan probaidos valtozat...Mert nekem van egy olyan windows 7-em ...de az nem valami jo igy...olyan kene amit nem kell orokke felrakni egy bizonyos ido utan mert az nem az igazi op rendszer....

2010. okt. 11. 20:12
 2/7 anonim ***** válasza:

[link]


Válogass.

2010. okt. 11. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

innen LEGÁLIS WINDOWS Operációs rendszerre, amit a géppel kaptál!

...letöltheted az ingyenes és naprakészre frissülő magyar nyelvű víruskeresőt!


Windows XP-re (12.5 MB)

[link]


Windows Vista-Win7/32 bites-re (8.2 MB)

[link]


Windows Vista-Win7/64 bites-re (8.4 MB)

[link]


[link]

2010. okt. 11. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

vidd el inkább szervízbe ha ennyire nem értesz hozzá.


torrentezni gondolom ügy se tudsz

mivel akkor már leszedtél volna onnan egyet.

ha pedig még idáig se tudtál eljutni akkor egy telepítést hogy végeznél el?


de ha úgy érzed hogy tudsz telepíteni egy oprendszert akkor látogass el bármelyik nyitott torrent oldalra és húzz le egy XP vagy win7 rendszert.


ha nem értesz a torrentezéshez akkor itt erről olvas el mindent.


http://www.gyakorikerdesek.hu/kereses.php?keres=hogyan+kell+..


ha ezek után is nehezen menne akkor inkább szervízt ajánlom vagy olyan ismerőst aki ért hozzá.


vagy még utolsó mentsvárként az ingyenes oprendszerek.

épp ma jelent meg az UBUNTU LINUX legfrissebb verziója.


[link]

2010. okt. 11. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

A torrentekhez ertek, hiszen a kerdesem alatt ez gondolom nyilvanvalo volt..


"Nagyon kene, valamilyen torrent oldal vagy szamitogepes oldal mindegy csak valami"

2010. okt. 11. 23:35
 6/7 A kérdező kommentje:
Az ujra telepitesem oka igazabol a virus...Szal most telepitem a windows 7-et Van ket lehetoseg a frissitett mod vagy az egyeni halado amikor teljesen ujra rakja a gepemet...ha a frissitett modra kattintok akkor megmarad a normalis windows 7-em a gyari es a csak frissiti es a virus is torlodik ez altal???? Vagy a virus csak akkor tunik el ha az egyeni haladot valasztom magyarul ujrarakom a gepet s torlom a gyari win 7-et???? Ha bonyolult volt ...szoljatok
2010. okt. 11. 23:58
 7/7 anonim ***** válasza:
ha valami torrent oldal kellene akkor bármelyik jó hiszen mindegyiken van fent tört verziós oprendszer.
2010. okt. 12. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!