Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan tudok Win10-en megszünt...

Hogyan tudok Win10-en megszüntetni administrator fiókot? Egy másik microsoft fiókkal akarok administrator lenni.

Figyelt kérdés

2023. jún. 10. 13:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Kilépsz az egyikből (váltás offline fiókra) majd belépsz a másikba..
2023. jún. 10. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Akkor módosítom a kérdésem:

Ugyanahhoz az adminisztrátor fiókhoz hogyan tudok másik microsoft-fiókot rendelni? Másik e-mail címmel stb.

2023. jún. 10. 13:25
 3/11 anonim ***** válasza:
Ahogy az 1 ben leírtam.
2023. jún. 10. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

De nem kérdezi meg, hogy milyen microsoft fiókkal akarok belépni, hanem automatikusan beléptet egy microsoft fiókkal, ami nem az enyém (de van hozzáférésem). De én az adminisztrátor windows fiókomba egy másik microsoft fiókkal akarok belépni, ami a sajátom. Viszont a másik microsoft fiókból nem tudok kilépni.

Nem egy másik adminisztrátor fiókba akarok belépni, hanem ugyanabba, csak másik jelszóval (másik microsoft fiókkal). Mert ha másik adminisztrátor fiókot csinálok, akkor az nem ugyanolyan lesz, mint a régi, csomó minden máshogy van rajta.

2023. jún. 10. 14:20
 5/11 anonim ***** válasza:

Mi az ami nem világos?


[link]

[link]

2023. jún. 10. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Nekem így van:

[link]

[link]

2023. jún. 10. 15:05
 7/11 anonim ***** válasza:

Gondolom mert megpróbáltál hozzáadni még egy fiókot.

Nálam ott alul egy Fiók látszik, nálad meg sajnos kettő (xxx és yyy), ezért nem enged kijelentkezni. Töröld az újabbat.

2023. jún. 10. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Amúgy off picit, de látom azért itt egyik váalszoló ért hozzá: MS accountból én anno véletlen eltávolítottam az alaplapom, elvileg magátol regelte, igazából nem történt semmi midnen rendben müködik, MS fiók is amrtadt a gépen bejelnetkezve, egyedül start menü jobb felsö sarkából eltünt az addigi MS account bejelentkezésem, ott most nincs semmi, azt vissza lehet hozni?
2023. jún. 10. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Kitöröltem, de nem változott semmi, ugyanúgy nem adja fel a helyi fiókot, nem tudok kijelentkezni.
2023. jún. 10. 20:54
 10/11 anonim ***** válasza:
Ha lekapcsolod a wifit, kihúzod a lant, akkor csak sikerül offline menned.
2023. jún. 17. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!