Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Az Adobe Photshop 2023....

Az Adobe Photshop 2023. "Neural filters" fekete-fehér képek színezése menüpont futtatás után miért nem adja vissza a megfelelő színeket?

Figyelt kérdés
A neten van egy online színező, ami jó pár színvariációt készít, nekem az a dolgom, h kiválasszam azt, ami az eredetihez legjobban hasonlít.Ebben túl sok helyen a lila jelenik meg. Lehet ezen valahogy korrigálni?
2023. jún. 14. 09:27
 1/3 A kérdező kommentje:
Photoshop helyesen.Lemaarardt egy o betű.
2023. jún. 14. 09:29
 2/3 anonim ***** válasza:

"Ha nem azt a színt szeretné használni, amelyet automatikusan kiválasztott a szűrő (például módosítani szeretné a ruha színét egy portrén), helyezzen el egy tűt a kívánt területen, és válasszon egy másik színt. "

[link]

2023. jún. 14. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ! Este még meg fogom próbálni,mert nekem ez így nem igazán akar összejönni.

Egy olyan képet szerettem volna kiszínezni, ahol egy ember tetőtől talpig látszik, de az egyik nadrágszár teljesen elüt a másiktól. A tűket sem találom, amikkel módosítani lehet a kívánt terület színét.

2023. jún. 14. 12:47

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!