Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Nem értem! Akármilyen kodekot...

Nem értem! Akármilyen kodekot töltök le, hogy filmet nézzek semmi nem viszi. Bs-Player sem, sem a windows, sem a dvd. Mi a probléma?

Figyelt kérdés
2010. okt. 12. 14:47
 1/9 anonim ***** válasza:
Használj olyan lejátszót, melybe eleve sok codec van beépítve, én a VLC Media Player-t javaslom.
2010. okt. 12. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
és akkor a bs player töröljem le?a Kmp-Lejátszót is?
2010. okt. 12. 15:30
 3/9 anonim ***** válasza:
Ha akarod, letörlöd, ha nem, akkor nem, nem keverednek össze.
2010. okt. 12. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Semmi.Ugyanazt csinálta mint ezelőtt.Mi lehet a gond.Nem rég raktam újra a gépet.Semmi nem viszi a filmeket.PLS!!!
2010. okt. 12. 17:16
 5/9 anonim ***** válasza:

Társítottad is a filmet a VLC Media Player-hez?

Mi a kiterjesztése a filmeknek?

2010. okt. 12. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Igen társítottam és AVI formátumban van.Olyan mintha lefagyna az ablak amikor elindítanám.
2010. okt. 12. 19:01
 7/9 anonim ***** válasza:

Akkor ott nem a lejátszóval van a baj.

Drivereket feltetted újratelepítés után?

2010. okt. 12. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nem.Akkor lehet az lessz a gond.Eszembe se jutott:(Majd írok hogy mi lessz Délután.Megyek dolgozni.
2010. okt. 13. 07:31
 9/9 A kérdező kommentje:
Feltelepítettem a drivereket,most már vmivel jobb,de most meg kép nincs.Hang van.Újratelepítettem a VLC playert semmi,csak hang megy.:(
2010. okt. 13. 17:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!