Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért kéri ezt tőlem a Discord?

Miért kéri ezt tőlem a Discord?

Figyelt kérdés

[link]


Egyáltalán nem áll szándékomban felhasználó nevet váltani, semmi okom nincsen rá. Bár, bele egyezek, ha valamilyen oknál fogva, veszélyeztetné a fiókomat.



2023. jún. 21. 18:33
 1/7 anonim ***** válasza:

Mindenkinek kötelező megváltoztatni a névkezelési rendszer frissítése miatt.

[link]

2023. jún. 21. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ehj, hát rendben, ebben az esetben, megváltoztatom, itt az idő keressek egy láthatatlan karaktert, így megmarad a nevem. Köszönöm a választ, ment a zöld :).
2023. jún. 21. 18:47
 3/7 anonim ***** válasza:

Meglepődnék, ha egy fióknév nem kizárólag az angol [a-z], [A-Z] és [0-9] karakterből állhatna csak (kivéve, ha az a fióknév, és a felhasználónevet külön is megadhatod bármilyen bolondos karakterrel).


Gyanús a képeden, hogy az 'username' a fióknév (kötött szabály), míg a 'display name' a felhasználónév (laza szabály).

2023. jún. 21. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Hát, nekem két fiókom van, ugyanaz a név rajtuk. A másiknál nem jött ilyen jelzés. Igen az, bár valószínű, hogy az username alapján azonosítunk be másokat. Az ID alapján. De, már láttam másnál is, hogy két neve lett hirtelen valószínűleg emiatt.


Mindenesetre, én megvárom mi történik, és ha úgy van, ideje a másik fiókra áttérjek, ahol olyan email címet adok meg, ami nem deaktiválódik úgy, hogy nemtudok vissza regisztrálni.

2023. jún. 21. 19:00
 5/7 anonim ***** válasza:
Mert a Discord anyira próbál egyedi lenni, hogy beáll a sorba és ők is elkezdik használni a @-ot. Természetesen a felhasználók nagy része utálja, csak ők leszarják a felhasználók véleményét, csak az érdekli őket, hogy vegyél nitrót. Egyelőre nem kötelező megváltoztatni, én sem változtattam meg, kapják be. Annyira agyatlanok dolgoznak ott, hogy bejelentésükben azt írták, hogy nehéz megjegyezni a négy számot, ami a név után van, utána pedig arról írtak, ha foglalt a név, írd be a négy számot a neved után xD Annyira szánalmas lett az egész platform az utóbbi 2-3 évben.
2023. jún. 21. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Hát, ez így valóban aggasztó. De igen, egyet értek, én is hasonlót vettem észre, mármint a Discord törődésével kapcsolatosan. Bár nemtudom, Discord, + itt ez a világ, 4 számot, nem nehéz megjegyezni, hanem nem kell, megjegyezni, mivel egyszerűen, biztosan tudnak sajátos kommentet írni az ott dolgozók mellé.


De attól félek, hogy a Discord is úgy jár, mint valami más, idővel fizetős lesz ez, fizetős lesz az, szép lassan az egész fizetőssé válik. Egy TeamSpeak3 szerver sokkal kézenfekvőbb lenne amúgy. Na de mindegy is, még egyenlőre nagyjából rendben van a helyzet, ment a zöld mindenkinek, köszönöm a válaszokat :).

2023. jún. 21. 20:09
 7/7 anonim ***** válasza:

A 2 név közti különbség:

"Megjelenített név" lesz az, amilyen neved lesz, ha például belépsz 1 szerverre, ugye akár 20 embernek is lehet ugyanaz

"Felhasználónév" pedig egy egyedi név lesz, amiből csak és csakis 1 van, ami a tied - szóval ha megadod, hogy például.. question123 (miértne), akkor ez a felhasználónév le lesz foglalva számodra


Mindkét nevet lehet majd szerkeszteni, tényleg annyi a különbség, hogy eltörlik a #1234 (szóval 4 számos) rendszert, helyette csak #0000 és a felhasználónév lesz

2023. jún. 21. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!