Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért nem lehet túl sok...

Miért nem lehet túl sok embernek privát üzenet küldeni Discordon?

Figyelt kérdés
Szóval csináltam egy Discord szervert és egy másik szerverről gyűjtök tagokat és egy csomó tagnak kiküldtem meghívó linket a szerveremhez. Először csak kijelezte, hogy lehet robot vagyok. (Amúgy az vagyok, mert robogender vagyok.) Szóval vártam egy napot és újrakezdtem. Aztán később letiltott a Discord és meg kellett erősítenem a telefonszámomat. Szóval megerősítettem és vissza engedett. Aztán megint kiküldtem a meghívó linkemet több embernek privát üzenetben. Most pedig újra kidobott a Discord és újra be kellett jelentkeznem. De nem engedett vissza és azt írta ki, hogy kiküldtek egy emailt, hogy állítsam vissza a jelszavamat mert nem biztonságos tevékenységet észleltek. Szóval megváltoztattam a jelszavamat és visszaléptem. Aztán mégegy embernek küldtem privát üzenetet és újra kidobott a Discord és újra jelszót kellett változtatnom és visszaléptem. Mostmár rettegek bárkinek privát üzenetet küldeni. Pedig nem tettem semmi rosszat! Miért csinálja ezt a Discord? Mással is történt már ilyen?

2023. máj. 24. 00:01
 1/3 anonim ***** válasza:

"Pedig nem tettem semmi rosszat!"

Más szerverén spammelsz. Ez sérti a közösségi irányelveket:

"Do not send unsolicited bulk messages (or spam) to others."

[link]


Ez szerepel a Discord szolgáltatási feltételeiben is, mint korlátozási feltétel:

"Restrictions on your use of Discord’s services


When using our services, you must comply with these terms and all applicable laws, rules, and regulations, and you must only use the services for authorized and acceptable purposes. You must also adhere to our Community Guidelines and other policies, which contain more detailed rules about your content and behavior when using Discord. Fundamentally, do not do, try to do, or encourage or help others to do any of the following:


Don’t use the services to do harm to yourself or others. Among other things, this includes trying to gain access to another user’s account or any non-public portions of the services, infringing anyone else’s intellectual property rights or any other proprietary rights, exploiting, harassing, bullying, spamming, auto-messaging, or auto-dialing people through our services."

[link]


Tehát jogosan dobtak ki.

2023. máj. 24. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem kéne másokat zaklatni random szerver meghívókkal. Vicces lesz mikor szólnak a Discord szerver adminjának és kibannolnak a szerverről ahonnan gyűjteni próbáltad az embereket.
2023. máj. 24. 04:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Már bannoltak emiatt néhány szerverről csak nem értettem😅 komolyan nem értem mi rossz van abban ha tagokat gyűjtök a szerveremre. De már vissza tudtam lépni, úgyhogy nincs gond.
2023. máj. 24. 19:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!