Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Vannak már mindenféle személyr...

Vannak már mindenféle személyreszabható GPT-k, olyan van, ami saját stílusban tud írni?

Figyelt kérdés
Olyan már van, amibe saját tartalmat lehet tölteni, és akkor abban keres, vagy az abban lévő információt felhasználja, de nekem olyan kéne, ami csak stílusában ír úgy. Mondjuk jogi szövegektet adva, jogi stílust megtanul. Ez csak példa.

2023. jún. 30. 19:17
 1/6 anonim ***** válasza:

Itt:

https://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__egyeb-kerde..

már volt hasonlóról eszmecsere: ha egyedit akarsz, akkor magadnak kell felépíteni.

2023. jún. 30. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Beírhatod neki, hogy használjon szakmai nyelvezetet.
2023. jún. 30. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Igen, de napról napra fejlődik az AI és jelennek meg új alkalmazások és szolgáltatások, és nekem úgy rémlik, mintha ebben is lenne már jobb
2023. jún. 30. 20:06
 4/6 anonim ***** válasza:
A ChatGPT-nél jobb?
2023. jún. 30. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Milyen GPT-k (többes számban)? Csak verzióbeli különbségek vannak tudtommal (jelenleg v3 vagy v4).
2023. júl. 1. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Közben rájöttem, hogy ilyesmi érdekel:

[link]

2023. júl. 1. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!