Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan tudom pc-ről androidra...

Hogyan tudom pc-ről androidra átmásolni a stardew valley mentésemet?

Figyelt kérdés

Egyáltalán van erre bármilyen opció?


Hamarosan utazom el, és gondoltam ott is folytatnám a játékot.



2023. júl. 3. 20:13
 1/4 anonim ***** válasza:
27%
Hogyan tudsz pc-ről androidra másolni egy filet..?
2023. júl. 4. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Thunderfairy ***** válasza:
100%
Szerintem ez így nem is fog müködni. Teljesen más a PC és a telefon rendszere. Két PC között már müködik viszont.
2023. júl. 4. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Üdv! De igen, át tudod vinni. Megnyomod a Windows + R billentyűt és beírod hogy %appdata%\StardewValley\Saves majd itt ki választod a világod. Ezt ajánlom zippelni és úgy átrakni a félóra. A telefonon a Stardew valley régebbi verziójánál van egy mappa a gyökérben, (/storage/emulated/0/Stardew Valley) vagy ilyesmi, az újabb verziónál pedig Android/data/com.chucklefish.stardewvalley/files/saves . Ide átrakod a zip fájlt és kibontod. FONTOS hogy csinálj biztonsági mentést, és hogy a két Stardew valley verzió egyezzen VAGY a mobilos frissebb legyen mint a gépes, viszont akkor már gépre nem tudod visszarakni. Remélem segítettem, ha bármi kérdésed van írj, figyelni fogom a kérdést.
2023. júl. 5. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A félóra az telóra. Bocs elírtam.
2023. júl. 5. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!