Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » FIFA17-ben miért nem találom...

KKrisz79 kérdése:

FIFA17-ben miért nem találom a legutóbbi mentésemet? PC-n játszom vele s gyakran újra kell játszanom a mérkőzéseket, mintha el se mentettem volna a legutóbbi állást, pedig megtettem! Tud erre valaki valamit?

Figyelt kérdés
A segítséget előre is köszönöm!
2017. febr. 9. 11:48
 1/5 anonim ***** válasza:
Ezek szerint nem eredeti? Mert az Origines verzió felhőbe ment.
2017. febr. 9. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az előző válaszolónak: Még a Fifa 17-et nem törték fel... xD
2017. febr. 9. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Eredeti természetesen! De hiába mentem el, nem tárolja el... valami hiba lehet a rendszerben. Ma ismét így jártam, amit pár órával ezelőtt játszottam le vagy 4 meccset, azt most megint mind játszhatnám újra. Egyszerűen nem értem... egyáltalán mi ez a "felhő"? Elmondaná valaki? S amikor elindítom az Origint, lehet a felhőt választani, meg a floppy lemezt (felső, alsó), na ott pl. melyikre kell klikkelni? Mert azt hittem mindegy, de lehet nem az.
2017. febr. 10. 12:57
 4/5 A kérdező kommentje:

Amúgy sajnos már ott tartok, hogy kezd elmenni a kedvem a karrier módtól és a fifától, mert az elmúlt 2 hétben gyakorlatilag vagy 10-szer lejátszottam ugyanazt az 5-6 meccset, minden eredmény nélkül, mivel nem tartós! :-(

Arról ne is beszéljünk, hogy akiket nagy nehez sikerül megvennem, kezdhetem elölről... legutóbb pl. Dybala-t már nem sikerült átigazolnom... igaz nem számít, mert ez is feledésbe merült! :-/ Szóval ez így finoman szólva sincs rendben, véleményem szerint valamit nagyon elcsesztek az EA Sports-nál!

2017. febr. 10. 13:03
 5/5 anonim ***** válasza:

A felhőt kell választani.

Én azt ajánlom rakd újra az Origin-t, és ha úgysem működik, akkor a játékot is.

2017. febr. 10. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!