Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan kell megváltozatni a...

Hogyan kell megváltozatni a nevet probléma nélkül a Discordnál? Segítség ...

Figyelt kérdés

Csak egy anime oldal chatszobajaba discordjára akartam bejelenketni de utólag tudtam meg (ha ezt tényleg így van)

Minden dicordra ugyanazzal a névvel kell regizni.


En már előzöleg más nèvvel is bejelenkeztem és erre figyelmeztetett a discord.


Ilyenkor mit kell csinálni, hogy ne legyen probléma belőle?


Törölni kell a fiókot az egyik discord fióknál, vagy csak megváltozatni az új nevet a régi helyett?


Írha leclégyszi valaki mit kell ilyenkor csináni?

Legyszerűbb ha atírom az első nevet a masodik névre?


A masik nagyon fontos:

Egyébként mi van akkor ha nem adom meg az emailcímet, meg valami jelszót belépeskor ?Ellohatják a discord nevemet a fiókomat?

Ezert kell mindig megadni az emacímet jelszót lepépéskor?



(Ha törlöm az első fiokom, akkor oda a 2.is?)



2023. júl. 8. 22:24
 1/5 A kérdező kommentje:

Egyszerűbben fogalmazva tehát mia helyes folymat?

Egy másik oldlaról bejelentkeztem egy másik névvel, erre jött a mail,hogy ugynaazvagyok e mert már korabban is bejelentkeztem csak más névvel?


Tehát mit kell csinálni?

Az 2.neves fiokot töröljem és változtassam meg az 1.neves Disordot más szamsorral a nevem mellett (discord automata felajánlás).


Vagy az új maradjon és az 1.töröljem?


A választás tök mindegy vagy van ennek valami specko protokolja?


Az emailcímes jelszavas kérdés meg mindig fontos amit fentebb taglaltam.

2023. júl. 8. 23:20
 2/5 anonim ***** válasza:

Sok kérdésem van hozzád, de egyenlőre csak 2..


1. "Minden dicordra ugyanazzal a névvel kell regizni." - csináltál 2 külön fiókot? Mert ha igen, akkor igazából teljesen mindegy, mi a neve, hogy ugyanaz vagy sem


2. "Egyébként mi van akkor ha nem adom meg az emailcímet, meg valami jelszót belépeskor ?" - akkor nem tudsz belépni, bár nem is kell mindig kijelentkezni, ha nem muszáj

2023. júl. 8. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Utolsó.

Az emailemebckeresztűl megerősítettem,hogy én vagyok minkettő.

De egy név is elég nekem, ezért mit kell csinálni,ha egy 3.csoportba is bejelentkeznék ?


Úgy olvastam nemrégvha törlóm a felszanaló fiokom akkor az összeset törli..ezután már nem tudnék bejelentekzi az emailcímemmel?


Mit kell ilyenkor csinálni, hogy ne két nevet használjak ?

Melyiket változtassam meg,hogy egy 3.diskorba lepéve ne zavarodjon össze a rendszer ?

2023. júl. 9. 10:46
 4/5 anonim ***** válasza:

Valamit nagyon félreértettél, most 2 felhasználód van, vagy az zavar össze, hogy a Discord új felhasználóneves rendszere?


1. Egy felhasználóval akár 100 csoportba is beléphetsz ("ha egy harmadik csoportba is bejelentkeznék ?")

2. Gondolom csak a csoportra érti, hogy ha törlöd, akkor az összesből kitöröl téged

3. Csináltál 3 felhasználót, vagy mi? Nem kell mindig újat készíteni, ha belépsz valahova

2023. júl. 9. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Utolsó utólag tudtam csak meg ezt,hogy nem kell mindig más név.

Szóval lehet ha most átíroma neveta legelső csoportnál akkor már azzala névvel léphetnék be egy 3.csoportba ? (Még nem rörtént meg)


Lehet törölni a 2.csoportos más nevemet vagy sem? Mert akkor mindent töröl..


Hagyjam a 2.nevemet lógva? De akkor minden alkalommal megkérdezz emailben,hogy én ugyanazvagyok e mert két nevem van.

Ezért kérdezem,hogy akkor a 2.csoport (más nevemet) is írjam át az 1.reés akkor megvan oldva ?

2023. júl. 9. 16:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!