Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Discordon belül lehet egy...

Discordon belül lehet egy oldal discordjába bejelnkezni , ez fizetős vagy ingyenes? Illetve ha kijelentkezem egy adott discord oldalról akkor az összesből kijelentkeztem? Hogy van ez?

Figyelt kérdés

Még új nekem ez a Discord, szóval ha van itt olyan aki szívesen segít bármikor a kezelésében az írjon légyszi, mert még biztos lesz pár kérdésem.


Elsőként:

Láttam,hogy a Discordbon belül hozzállehet adni más oldalak dicordját, de egyrészt ezt,

hogyan kell csinálni, illetve fizetős, vagy ingyenes ez hozzáadás?


Ha kijelentkezem egy oldal dicordjáról de egy másikban benmaradok akkor összezavarodika rendszer,idegennek hissz?



Illetve ha kijelenkezem egy oldal discordjáról és belépek egy másikba akkor a kijelenkezett oldal emblémaját nem látom a discord csoportjaim között,

csak ha ott is bevagyok még jelentkezve?



2023. júl. 12. 15:43
 1/2 anonim ***** válasza:
2023. júl. 12. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszi.

A másik csoportba bejelentekezés miközben egy szintén másikba bevagyok jelentezve kérdesemre ebben nincs válasz

2023. júl. 12. 16:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!